Bilinçaltının Gücü

Joseph Murphy
3 kişi
Kidega'nın Bilinçaltının Gücü Kitap Yorumu
Hayatınızda ruhsal ve bedensel sıkıntılar yaşıyorsanız, yaşama dair korkular benliğinizi sarmışsa bunun üstesinden gelmeniz için ihtiyacınız olan tek şey kendiniz! Bilinçaltınızdaki düşüncelerin hayatınıza olan etkisini tersine çevirmek sizin elinizde diyor Murphy. Hayatınızı istediğiniz şekilde yönlendirmek için ihtiyacınız olan zihinsel gelişim ipuçlarını bu kitapta bulabilirsiniz.

Kitap Açıklaması

Senelerdir Amerika’da En Çok Satan Bireysel Gelişim Kitaplarından Biri. Düşüncelerinizi Değiştirirseniz Kaderinizi de Değiştirirsiniz Neden bir insan üzgünken diğeri mutludur? Neden bir insan korkak ve endişeliyken diğeri inanç ve güven doludur? Neden bir insan amansız olduğu söylenen bir hastalıktan kurtulurken diğeri iyileşemez? Neden bir insanın güzel, lüks bir evi varken diğeri derme çatma bir yerde yaşamak zorundadır? Neden bir insan tam bir başarı örneğiyken diğeri sefil haldedir? Neden bir konuşmacı ilgi çekici ve son derece popülerken, diğeri sıradan ve sönüktür? Neden bir insan işinde ya da mesleğinde bir dehayken, diğeri hayatı boyunca hiçbir şey yapmadan ya da başarmadan düşe kalka yürümeye çalışır? Neden bu kadar fazla hoşgörülü ve ahlaklı insan zihnindeki ve bedenindeki olumsuzlukların acısını çekiyor? Neden ahlaksız pek çok kişi başarılı, zengin ve sağlıklı olup bunun keyfini çıkarıyor? Neden bir insan mutlu bir evlilik sürerken diğeri evliliğinde mutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşıyor? Bu soruların yanıtı, bilinç ve bilinçaltınızın işleyişinde gizli olabilir mi? Kesinlikle evet.

Joseph Murphy Kitapları
25,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: The Power of Your Subconscious Mind
ISBN: 9786054188000
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 276
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Zübeyde Abat
Çevirmen: Aslı Şimşek
Ağırlık: 279
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Emel Ertürk (30.01.2019)

    Bilinçaltıyla ilgili verdiği her bilgiden sonra bilgiyi destekleyen hikayelere yer vermesi anlatımı güçlendiriyor ve bilginin daha iyi kavranmasına yardımcı oluyor. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

  • Emel Tunaboylu (26.10.2018)

    Ruhsal ve bedensel sıkıntı yaşayanlara özel yazılmış sanırım kitabı okudukça insan kendine geliyor.Mutlaka okumalısınız.