Bir Akut Gönüllüsünün Gözünden Pakistan Depremi

Ali Rıza Şahin

Kitap Açıklaması

Bizler Akut Arama Kurtarma Derneği olarak 1996 yılından beri sizlerin desteği, maddi ve manevi yardımlarıyla bugüne kadar ayakta durabildik. Yaptığınız bağışlar sayesinde dost ve kardeş ülke olan Pakistan'da yaşanan deprem felaketine müdahale edebilme imkanımız oldu. Ancak bu sefer yardımlarınızı ve bağışlarınızı bizim için değil Pakistan'daki depremden zarar görmüş çocuklar için yapmanızı istiyoruz.

Depremin acısını en iyi bilen milletlerden biri olarak hiç düşünmeden Pakistan'lı çocuklar için Türk Kızılayı'nın Pakistan'daki felaketin ardından başlattığı "Onlar Hep Yanımızdaydı... Şimdi Sıra Sizde" adlı yardım kampanyasına ve Türk Kızılayı'nın çalışmalarına destek olmak için bankalarda açılan 2868 no'lu hesaplara yardımlarınızı yatırabilirsiniz.

Bu durumda kitabın içinde yazanların pek bir önemi kalmıyor ama bir Arama Kurtarma Ekibi'nin üyelerinin niçin eşini, ailesini ve işini bir an bile düşünmeden bırakarak binlerce kilometre uzaktaki dili, dini, rengi ve ırkı ne olursa olsun yardıma muhtaç insanlara hiçbir karşılık beklemeden koştuğunu, orada hangi şartlarda çalıştığını, neler hissettiğini ve neler yaşadığını merak edenler için faydalı bir kitap olacağını düşünüyorum.

 12,04 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9756347899005
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 220
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 220
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.