Bir At Bara Girmiş

David Grossman
Siren Yayınları

Yarım kalan öyküler, söylenmeyen sözler, beklenmedik darbeler... Kitapları otuzu aşkın dilde okunan büyük yazar David Grossman, ustaca kurguladığı bu çarpıcı metinde son sayfasına değin soluk kesen bir öykü anlatıyor ve okurunu, sahnesinde tuhaf bir adamın, Dovaleh G.’nin dikildiği komedi kulübünün kapılarından içeriye sokuyor. Dovaleh G., parlak spotların altında, onu meraklı gözlerle izleyen seyircinin karşısında hayatını temize çekiyor ve adeta bir psikiyatrın koltuğunda uzanmışçasına geçmişin loş dehlizlerine dalıyor. Ters köşelerle dolu bir gösteri bu; sahnedeki adam kendi hikâyesini anlatıyor ve bu hikâyede espriler, seyircinin suratında birer yumruk gibi, birer tokat gibi patlıyor.

Man Booker Uluslararası, Ödülü’ne layık görülen ve samimi, doğrudan anlatımıyla büyük övgü toplayan Bir At Bara Girmiş, herkesin derdinin kendine olduğu, her koyunun kendi bacağından asıldığı dünyada onca yalnızlığa rağmen görülmeye, duyulmaya, anımsanmaya duyulan ihtiyacın ve kahkaha ile gözyaşları arasındaki bir arpa boyu mesafenin romanı.

Soru su: Var olmak, bütün olmak için yeterli mi?

David Grossman Kitapları
24,00 ₺ %30
16,80 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
30 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
Orijinal Başlık: Sus Echad Nichnas Le Bar
ISBN: 9786055903732
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 216
Basım: Eylül 2018
Çevirmen: Aylin Ülçer
David Grossman

David Grossman Hakkında

David Grossman 25 Ocak 1954 yılında Kudüs'te dünyaya geldi. İsrailli yazarlar arasında en popüler isimlerinden biridir. Yazarın kitapları 30'dan fazla dile çevrilmiştir. Grossman Kudüs İbrani Üni...

Bir At Bara Girmiş Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ebru Çapanoğlu (22.01.2019)

    Keyifle okuduğum kitaplardan biri.