Bir Casusun İtirafları Tuncay Güney Hakkında Herşey

Ergenekon Kitaplığı 2

Tuncay Özkan
Medyanos Reklam Organizasyon

2001 yılındaki sorgucu polis:
Dikkatimi çeken şey Tuncay Güney hiç tedirgin değildi. Soru sormamıza izin vermeden anlatmaya başladı. Bu durumdan şüphelendim. Fethullah Gülen'i sorunca terlemeye başladı. Çok tedirgin oldu. Sanki birileri bize bir şeyler anlatması için göndermiş.

2001 yılındaki polis müdürü Adil Serdar Saçan (Tutuklu):
2001 iznini alınca tüm Fethullahçılar şok oldu. Çok korktular. Hangi Fethullahçı polisin telefonunu kendi İzniyle kendisine dinlettirip örgütü çözebilirdim ki? Altı kez meslekten attırdılar. Veli Küçük ve ekibi, Tuncay Güney ve ekibi, F tipi örgüt, Mehmet Eymür ve grubu düzenlerini bozduğum için düşmanlar. Tuncay Güney ile Adnan Hocacılar birlikte hareket ediyorlar.

Tuncay Güney:
Ben James Bond'dan daha iyiyim. Ergenekon demek Türk Silahlı Kuvvetleri demektir. PKK'yı DEV-SOL'u HİZBULLAH'ı, JİTEM kurdu. Polis istihbarat beni 8 yıldır dinliyordu. Biliyordum (2001 sorgusunda). Tuncay Güney'in 2001 kaset çözümüne 2008'de kimler ektendi?
Tuncay Güney, Sisi, Turgut Büyükdağ, Ali Kalkancı, Ümit yOğuztan, Matild Manukyan, Veli Küçük: Strateji Grubu Saygılarıyla sunar: Ergenekon!
İran Gizli Servisi, MOSSAD, CIA, Mehmet Eymür, MİT ve "Tuncay Güney ilişkisi. .Şemalar savaşında kimler var? Tuncay Güney'in şeması, polisin şeması, MiT'in şeması. Kim Kimdir?

Aklınıza, laik Cumhuriyet'e, memlekete sahip çıkın. Çünkü hepsini elimizden almak istiyortar.

Tuncay Özkan Kitapları
13,89 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786058926622
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 333
Basım: Temmuz 2009
Ebat: 13,5x20 cm
Tuncay Özkan

Tuncay Özkan Hakkında

Tuncay Özkan 14 Ağustos 1966 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Aslen Erzincan Kemaliyeli bir aileden gelmektedir. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini de Gaz...

Bir Casusun İtirafları Tuncay Güney Hakkında Herşey Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.