Bir Milyon Evren

Claudia Gray
Pegasus Yayınları

Çoklu Evrenlerin Kaderi Marguerite'in Elinde.

Şarkılar ve filmler âşık olacağınız insanla tanıştığınız anda dünyanın durduğunu, bulutların dağıldığını ve kalbinizin şarkılar söylemeye başladığını anlatır. Oysa gerçek biraz daha çetrefillidir. İşin aslı, her zaman yeni insanlarla tanışırız ama bizim için tam olarak ne anlam ifade edeceklerini hiçbir zaman bilemeyiz. Kimi unutacağımızı ve kime sonsuza dek ihtiyaç duyacağımızı asla kestiremeyiz.

“Yerinizde duramayacağınız kadar heyecan verici bu romanın son sayfasına kadar neler olacağına dair tahmin yürüteceksiniz.”

- Jennifer L. Armentrout

“Bu eşsiz bilimkurgu macera ve sürprizlerle dolu.”

- Ala Booklist

Marguerite Cane annesiyle babasının icat ettiği ve farklı evrenlere gitmeyi sağlayan Ateşkuşu’nu kullandığı günden beri tüm evrenleri ilgilendiren bir komplonun ortasına düşmüştür. Artık Triad isimli şirketin, en büyük silahını kullanarak yüzlerce evreni yok etmeyi planladığını bilmektedir. Bu silah, Marguerite’in başka bir evrendeki kötü niyetli ve hep bir adım önde olan versiyonudur.

Erkek arkadaşı Paul, hep Marguerite’in yanında olsa da Triad’ın son saldırısının ardından değişmiştir ve bir daha asla aynı kişi olamayacaktır. Marguerite tek başına Triad’ı durdurmalı ve çoklu evrenlerin yıkılmasına engel olmalıdır. Marguerite’ler savaşacaktır… ve yalnızca biri kazanabilir.

Bin Parça Sen’le başlayan ve nefes kesen serinin son kitabında kader ve aileler sorgulanacak, sevgililer bulunacak ve kaybedilecek, çoklu evren sonsuza kadar değişecek.

Claudia Gray Kitapları
55,55 ₺ %37
35,00 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: A Million Worlds With You
ISBN: 9786052995723
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 400
Basım: Kasım 2018
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Çiçek Eriş
Çevirmen: Sevinç Seyla Tezcan
Claudia Gray

Claudia Gray Hakkında

Claudia Gray Amy Vincent’te doğmuştur. En çok Evernight dizisi ve Star Wars romanları Star Wars: Lost Stars, Star Wars: Bloodline ve Leia, Alderaan prensesleri ile tanınan, paranormal romantik genç...

Bir Milyon Evren Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.