Bizi Arıyorum

Ava Dellaira
Martı Yayınları

“Her şeyimiz bize miras; dilimiz, ülkemiz, hatta DNA’mız… Ama bir de adını koyması güç şeyler var. Sanırım hepimiz bizden önce yaşamış insanların hayaletlerini taşıyoruz.”

Marilyn özgürlük arayışında…

Bir çocuk oyuncu, küçüklüğünden itibaren annesinin geçim kaynağı olarak büyüdü. Ancak en son bir iş alalı çok uzun zaman oldu ve evlerine giren kısıtlı paraya onun bir katkısı olmayınca asabi amcasının yanına taşınmaktan başka çareleri kalmadı. Annesi onun ünlü bir aktris olacağı umuduyla yaşarken Marilyn üniversiteye gitmek ve geleceğiyle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için gün sayıyordu; ta ki alt katlarında oturan ve ona hayatın tam da şu anda yaşanmaya değer olduğunu gösteren James’e âşık olana dek... Marilyn on yedi yaşında. Her şeyin bir anda değişebileceğini öğrenmek üzere.

Angie cevap arayışında…

O bir melez ve babasıyla hiç tanışmadı. Oysa kahverengi teni, kıvırcık saçları ve bilgiye olan açlığı dahil, görünüşü ve düşünceleri de babasına benziyor. Angie hayatını ona adayan beyaz annesi Marilyn’le büyümüş olsa da tanımadığı ve annesinin söylediğine göre trafik kazasında ölen bu adamın eksikliğini daima hissetti.

Ebeveynlerine ait gençlik fotoğrafını bulduğunda ona gerçekte ne olduğuyla ilgili merakı artıyor. Los Angeles’ta yaşayan bir amcası olduğuna dair kanıtlara ulaştığındaysa onu ve belki de hâlâ hayatta olan babasını bulmak için eski sevgilisi Sam’le bir yolculuğa çıkıyor. Angie on yedi yaşında. Kökenleriyle ilgili gerçeği öğrenmek istiyor, ki böylece gerçekte kim olduğunu keşfedebilsin.

25 dilde yayımlanan ilk kitabı Postacı Kapıyı Çalmayacak’la büyük başarı kazanarak geniş bir okur kitlesine ulaşan Ava Dellaira’nın yeni romanı Bizi Arıyorum anneler ve kızları, aşk ve kayıp, hayata tutunmak ve vazgeçmekle ilgili çarpıcı bir kuşaklararası aşk hikâyesi...

Ava Dellaira Kitapları
30,00 ₺ %40
18,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786051869582
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 416
Basım: Mart 2019
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Gamze Büyükkaya
Çevirmen: Zeynep Tangün
Ava Dellaira

Ava Dellaira Hakkında

Ava Dellaira, Los Angeles'ta dünyaya gelmiştir. Truman Capote Üyesi olan Lowa Yazarlar Atölyesi mezunudur. New Mexico, Albuquerque'de büyümüştür.Ava Dellaira, lisans eğitimini Chicago Üniversitesinde...

Bizi Arıyorum Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.