Böğürtlen Kışı

Sarah Jio

Kitap Açıklaması

"Canım Daniel'ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum."

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel'ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel'ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı.

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera'yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir.

Böğürtlen Kışı aşkı, umudu ve umutsuzluğu derinden anlatan muhteşem bir kitap. Bu öyküyü yüreklerinizden kolay kolay silip atamayacaksınız.

Sarah Jio Kitapları
22,22 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Blackberry Winter
ISBN: 9789759997199
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 353
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Duygu Parsadan
Editör: Yasemin Büte
Ağırlık: 418
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Cihan Velioğlu (22.01.2019)

    Sarah Jio'nun okuduğum en güzel kitabıydı. Gündüz Sefası kadar olmasa da etkileyici.

  • Şahnur Akan (13.06.2018)

    Böğürtlen Kışı anne olan herkesi derinden etkileyecek bir roman. Sarah Jio'nun kalemini seviyorum.Çocuğu kaybolan bir annenin özlemini göz yaşları ile okuyacaksınız.