Burası Anadolu Kıymetini Bilelim!

Bülent Demirdurak, Ahter Kutadgu
1 kişi
Kidega'nın Burası Anadolu Kıymetini Bilelim! Kitap Yorumu
Yazdığı gezi kitaplarıyla dünyayı önümüze seren usta yazar Bülent Demirdurak bu kez de içimizden sesleniyor bizlere: Anadolu'dan... Yani beşiğimizden, mezarımızdan, geçmişimizden ve geleceğimizden. Bülent Demirdurak ve Ahter Kutadgu'nun derin araştırmaları sonuca ortaya çıkan; sizi Anadolu'da bir keşfe çıkararak eşsiz tarihiyle, güzellikleriyle buluşturacak “Burası Anadolu Kıymetini Bilelim”i mutlaka okumalısınız.

Kitap Açıklaması

Gevezedir taşlar, yapraklar,
bu toprak.
Gevezedir uçan kuş, sürünen yılan, koşan ceylan,
bir oyuk, bir kıvrım,
o renkler...
Akan su, akmayan su.
Gevezedir her şey.
Kendilerince...
Eğer sen duyuyorsan.

 - Taceddin Köseoğlu

Ahter Kutadgu ile Bülent Demirdurak, Anadolu'yu duyabilmeniz için yazılmış bu kitapta, insanıyla, aşklarıyla, efsaneleriyle, doğasıyla,  doğalıyla, tarihiyle, eserleriyle  Burası Anadolu kıymetini bilelim, diyorlar.Bülent Demirdurak Kitapları

31,90 ₺ %32
21,69 ₺
1 günde kargoda
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786052363096
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 208
Basım:
Ebat: 14x23 cm
Ağırlık: 400
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Nilay Akbulut (20.04.2018)

  Bülent Demirdurak’ın kitaplarına attığı imza, aslında hayat sahnesinde yarınlara bırakılan çok değerli ayak izleridir. Bir insan düşünün ki, doğduğu, büyüdüğü ve halen yaşamakta olduğu ülkesine, yaptıklarıyla, örnek davranışlarıyla bu denli yararlı ve gelecek nesillere bu denli ışık olabilsin... Tek kelime ile, mükemmel !! Ben ve benim gibi yüzlerce, binlerce takipçisi gibi, eminim ki güzel Anadolu’da bu vefaya, bu özveri ve emeğe sonsuz teşekkürlerini sunar !!

 • Gülsen Yalçınkaya (13.04.2018)

  Anadolunun her köşesini karış karış gezen bunu ince bir üslup ile bizlere sunan Bülent Demirdurak burası Anadolu kıymetini bilelim kitabı ile bizlere en iyi şekilde sunmuştur. Sonsuz teşekkürler

 • Sümeyra Kılıç (13.04.2018)

  Dünyanın medeniyet merkezi olan Anadolu'yu bir de Bülent Demirdurak'ın özel kaleminden okumayı dört gözle bekliyorum. Beni kendine hayran bırakan üslubuyla güzel Anadolumuzu nasıl anlatmış gerçekten çok merak ediyorum.

 • hilal akgüneş (13.04.2018)

  Sevgili Bülent Demirdurak yine yüreğimize su serpen etkisi ile eşsiz bir esere imza atmış. Burası Anadolu Kıymetini bilelim ile hiç gitmedigimiz Anadolumuzun uçsuz bucaksız güzelliklerini yaşatıyor. Kidega farklı ile ayrı bir anlam kazanıyor.

 • Süveybe Arslan (13.04.2018)

  Bülent Demirdurak beni her kitabında farklı diyarlara götürdü. Şimdi ise bizi bize anlatmaya karar vermiş. Sabırsızlıkla okumayı bekliyorum.

 • Esin Ekmekci (13.04.2018)

  Her kitabını keyifle okuduğum Bülent Demirdurak'ın bu kitabı da eminim en az diğerleri kadar güzel olacak. İnsanı hem dünyanın başka köşelerini, hem de vatanımız Anadolu'yu daha iyi tanımaya bu kadar heveslendiren bir yazar az bulunur.

 • Ibrahim Burak Sevildi (13.04.2018)

  hızlı kargolama için teşekkürler kidega