Bütün Kuzgunlar Siyahtır

Gülsen Kılıçaslan
Nemesis Kitap

Deli, Deli Kız, Şurina, Şurimşine, Pervane kitaplarıyla ülkemizin sevilen ve çok satan yazarı Gülsen Kılıçaslan, yeni romanı Bütün Kuzgunlar Siyahtır’la okurlarıyla buluşuyor.

“Dünya siyah ve beyazdan ibaret değildir. Söyle bana, şimdi bütün kuzgunlar siyahtır demek doğru mu?”

Kabuğuna çekilmiş psikoloji öğrencisi Esin, beklenmedik bir iş teklifi alır ve şehirden çok uzak, gizemli bir köşkte çalışmaya başlar. Kendisinden istenen, konuşmayı reddeden mutizm hastası Mikail’e arkadaşlık etmektir.

Günler geçtikçe Mikail ile Esin’in yakınlaşmaları kaçınılmaz olur.

Öte yandan, biri tarafından izlendiği hissi Esin’i rahat bırakmamaktadır. Kaçıp gitmesi gerektiğini gösteren işaretlere rağmen köşkte kalmayı tercih eden genç kız, kendini derin sırların ve intikam planlarının ortasında bulur. Fırtınalı ve karanlık bir gecede saplantılı bir sapığı olduğu gerçeğiyle yüzleştiğinde ise büsbütün sarsılır.

Bütün Kuzgunlar Siyahtır, sizi karanlık geçmişin gölgesinde büyüyen, soluksuz okuyacağınız, gizemli bir maceraya davet ediyor.

 

Gülsen Kılıçaslan Kitapları
32,50 ₺ %30
22,75 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786052164785
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 408
Basım: Ocak 2019
Ebat: 13,5x21 cm
Gülsen Kılıçaslan

Gülsen Kılıçaslan Hakkında

Gülsen Kılıçaslan, 3 Şubat 1989 yılında Zonguldak'ta doğmuştur. Madenci bir baba ve ev hanımı annenin ilk çocuğudur. Kilimli Yabancı Dil Ağırlıklı lisesini bitirdikten sonra 2011 yılında Dumlupınar Ün...

Bütün Kuzgunlar Siyahtır Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Çağan Kasapoğlu (15.03.2019)

    Bütün Kuzgunlar Siyahtır harika bir eser diyebilirim. Soluksuz okuyacağınız bir kitap arıyorsanız kesinlikle tavsiye edeceğim kitaplar arasında yer alıyor.

  • Rüya Yılmazer (12.03.2019)

    Tek kelime ile muhteşem bir kitap.