Büyü Sihir Nazar ve Etkilerinden Korunma Yolları

Mehmet Kasadar

Kitap Açıklaması

Değerli Okuyucularım,

Biz sizlerle birçok konuda birçok kitapları paylaştık. Ama bugün öyle bir kitabı sizlerle paylaşıyoruz ki, psikolojinin insan hayatındaki rolünü anlatmaya çalışacağız. Bu mükemmel kitabın yazılmasına vesile olan büyü ve sihirin insan üzerindeki etkilerini gördükten sonra bu konunun ve bu kitabın çok elzem olduğunu düşünerek hazırlamaya karar verdik.

Sihir; hile yapmak, aldatmak, göz boyamak manasında olup, sihiri yapana da sihirbaz denir. Büyü kelimesi de sihirin Türkçe karşılığıdır. Ayrıca kitapta, Nazar konusuna da değindik. Toplumda nazar ile ilgili yanlış bilinen konuları aydınlatmak adına bunu yaptık. Ayrıca kehanet konusu da işlenmiştir. Sihir bütün toplumların en büyük psikolojik yarası olmuştur. Buna bağlı olarak kahinler de türemiştir. Maalesef buna itibar eden insanlar bin yıllardır vardır ve var olmaya da devam edecek gibi görünmektedir.

İşte bunlara bir nebze de olsa engel olmak, şifayı doğru yerlerde aramak ve bunu yaparken de Allah (cc) emirlerine aykırı davranmamak gerektiği konusunu elimizden geldiği kadar anlatmaya çalıştık. Faydalı olmasını yüce Yaradan'dan diliyoruz.Mehmet Kasadar Kitapları

Kitap Ayrıntıları
Türü: İslam
ISBN: 3990000025588
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 192
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Ağırlık: 192
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.