Büyük Satışlar İçin Küçük İpuçları

B. Tolga Sasık

Kitap Açıklaması

B. Tolga Sasık'ın "Büyük Satışlar için Küçük İpuçları" adını taşıyan yeni kitabı yayımlanarak Mediacat Kitapları arasındaki yerini aldı. "Satış Üzerine Denemeler" alt başlığını taşıyan yeni kitap, Sasık'ın kendi satış deneyimleri, çeşitli sektörler üzerindeki gözlemleri, ilk kitabı "Satışın Türkçesi"ne okurlarının ilettiği satış fikirleri ve seminerlerine katılan satış yöneticilerinin tecrübelerinden oluşmaktadır.

Yazar, bu kitabında da her insanda doğuştan var olduğunu belirttiği "satışçılık içgüdüsünün" nasıl harekete geçirileceği, günlük hayattaki basit ipucu ve taktiklerle satış işinde nasıl başarılı olunacağının yöntemlerini anlatmayı vaat ediyor.

İlk kitabında teoriden çok pratiğe önem veren ve Türkler'e satış yapmanın farklılıkları üzerinde duran Sasık, bu kitabında ise daha ziyade sektörel farklılıklara odaklanarak başarı getirecek taktikler üzerinde duruyor. Yazar, diyagramlar, kategorize edilmiş satış tiplemeleri, yabancı ülkelerde uygulanmış satış taktikleri, tek sektör üzerinde yoğunlaşmış tecrübeler, kriz edebiyatı ile satış yöntemleri arayanlara bu kitabı özellikle tavsiye etmiyor.

Zira bu kitap hayata pozitif bakmayı, müşteri ile ilişkileri daima bardağın dolu tarafından başlayarak yönetmeyi anlatıyor. Satış olgusuna bir "iş" olarak bakmayı reddederek, bir "hobi ve oyun" olarak bakılması durumunda işimizde başarının nasıl daha kolay elde edileceğinin kanıtlarını sunuyor.

 B. Tolga Sasık Kitapları

14,81 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055755546
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 176
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 176
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.