C#.Net ile Nesne Temelli Programlamaya Giriş ve Algoritmalar

Özel Sebetci

Kitap Açıklaması

Günümüz şartlarında, özellikle iş hayatında bir insanı bir başka insandan ayıran en önemli fark bilgidir. Bilgiye sahip olan kişi ya da toplumlar diğerlerinden her zaman birkaç adım öndedir. Bilimsel, ekonomik, sosyolojik ve diğer tüm konularda yön vermede söz sahibidirler. Bilgiye ulaşmanın artık ne kadar kolay olduğunu düşünecek olursak, hem öğretici olarak bizlere hem de öğrenci olarak sizlere düşen görev sadece bilgiye ulaşma, onu kavrama ve öğrendiğini uygulamadır. Bu organizasyon doğru yapıldığında, ortaya konan emek kolayca maddi kazanca çevrilebilir.

Evet, bilgisayar başında her gün birkaç saat vakit geçirerek meslek edinebilir ve hayatınızı kazanabilirsiniz demek istiyorum. Yaşınız, bulunduğunuz şehir, mesleğiniz ne olursa olsun bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir konu belirlemeli ve onun üstüne gitmelisiniz. Biz bu derste bahsettiğimiz konulardan bilgisayar programcılığına girişi anlatmaya çalışacağız.

Bilgisayar programcılığı günümüz ve gelecek iş hayatında çok önemli bir yer tutmaktadır. Onun için bu dersi ya da konuyu sadece kültürel bir aktivite değil meslek edinmeye başlangıç olarak görmek gerekir. Başlamanın bitirmedeki yerini kavramış olmanız dileğiyle.Özel Sebetci Kitapları

30,00 ₺ %10
27,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799756009627
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 115
Basım:
Ebat: 16x24 cm
Ağırlık: 241
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.