Kitap Ara
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Çalışan Annenin Yaşam Dengesi

Çalışan Annenin Yaşam Dengesi

Şirin Yelmen Oktar
Hümanist Kitap Yayıncılık

Çalışan annelerin yaşam dengeleri üzerine odaklanmış bir koç, eğitmen ve anne olan Şirin Yelmen Oktar tarafından kaleme alınan Çalışan Annenin Yaşam Dengesi, hayatı koşturmaca içinde geçen annelere yol gösterici nitelikte…

İki bölümden oluşan kitabın birinci bölümünde çalışan annelerin hayatı ve bu hayatı seçme nedenleri ile psikolojileri ele alınıyor. İkinci bölümde ise çalışan annenin hayalini kurduğu anne modeline yönelik farklı bakış açıları içeren hikâyelere ve metotlara yer veriliyor.

Beyaz yakalı, şehirde yaşayan, bakıcısı olan, evli çalışan annelerden yola çıkılarak hazırlanan kitapta, bu ayrım dışında kalan çalışan anneler için de bölümler yer alıyor. Kitap içinde yer alan Başucu Rehberi kısmında ise çalışan annelerin yoğun programları ve rutinleri arasında hatırlaması gereken yedi maddelik bir liste bulunuyor ve Şirin Yelmen Oktar, bu listenin çıkış yolu arandığında kullanılabileceğini vurguluyor.

Her annenin geçmiş tecrübeleri, iş hayatı, anneliğe bakış açısı farklı olduğu için kitabımda çözüm sunmak yerine annelerin kendi yanıtlarını bulmasını sağlayan sorduğunu belirten Oktar, iş yaşam dengesini sağlamanın, sadece çalışan anne için değil, iş dünyası ve ülke için de büyük bir kazanım olacağının altını çiziyor.

Şirin Yelmen Oktar Kitapları
18,00 ₺ %35
11,70 ₺
Tedarik Süresi:
2 iş günü
30 TL üzeri kargo bedava Kargo Bedava
Favorilerime Ekle

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786059905275
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 120
Basım: Aralık 2017

Şirin Yelmen Oktar Hakkında

Şirin Yelmen Oktar, Ekonomi, Pazarlama & İş Dünyası, İş Yönetimi, İş, Ekonomi & Pazarlama kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Çalışan Annenin Yaşam Dengesi...

"Çalışan Annenin Yaşam Dengesi" Kitabı Hakkında Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.