Canlı Yaşa

Hayatın, İşin ve Sen Nasıl Canlanır?

Sinan Ergin
1 kişi

Kitap Açıklaması

İnsan alışkanlıkları ile kendini limitlendirir, öğrenmiş oldukları ile sınırlar koyar, yaşadıkları ile dünyasını oluşturur, beraberliklerini sevgi, gözleri ile gördüklerini gerçek sanır, göremediği ve korktuğu her şeyi de inanç haline getirir.

İşte bu yüzden insan hiçbir zaman gerçek anlamda bir dönüşüm yaşayamaz, çünkü dönüşümü de umut denilen hayal dünyasına bırakmıştır.

Şimdi bunları fark ettiysen karar vermelisin...

"Bu kitap bildiklerini hatırlatmak için kendine yazdığın son mektuptur."Sinan Ergin Kitapları

26,00 ₺ %30
18,20 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786053114413
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 296
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 296
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ahmet Gündogdu (20.05.2020)

    Sinan hocamı aslında severim ama asla tam olarak ne demek istediğini anlayamadım :) yani dış dünyaya bağımlı cevaplar aradığımız için olabilir ki böyle olsa bile içimizde bulmamız gereken, bulabileceğimiz nasıl bulunur tam olarak? YouTube de onlarca videosunu izledim ya dedim birde kitabını okuyayım birşey eksik birşeyi tam anlayamıyorum. Kitabını okudum yine anlamadım :/ ya da zamanla anlarız belki yalnız diğer herkesten farklı olarak ne biliyor olabilir? Neden kimse değil sadece Sinan hoca biliyor bunu? Ve yapılan araştırmalar alınan eğitim nedir de bunu biliyor :) ben uyanamadım beyler varsa ya ben çok iyi anladım sana da anlaticam buyursun mail vereyim :)