Carol Gömülmeden

Josh Malerman
İthaki Yayınları

Kafes Kitabının Çoksatan Yazarı Josh Malerman'dan Uyuyan Güzel Masalı İle Vahşi Batı Öykülerini Ustaca Harmanlayan Gerilim Dolu Bir Roman: Carol Gömülmeden

Carol Evers'ın karanlık bir sırrı vardı. Bazen komaya giriyor ve komaya girdiğinde bir ölüden farksız oluyordu. Nabzı ve kalbi duruyor, nefes aldığı belli olmasa da bilinci asla kapanmıyordu. Ancak doktorlar bile onun öldüğünü düşünüyordu.

Bu sırrı bilen iki kişiden biri olan ve ondan kurtulup servetine konmak isteyen kocası, Carol komaya girdiğinde onu diri diri mezara gömmek için yaptığı planı hayata geçirmeye koyulur. Komadaki Carol çevresinde olan her şeyi duyup hissederken, Harrows adlı kasabada cenaze hazırlıkları başlar.

Bu sırrı bilen diğer kişi, Carol'ın eski sevgilisi, meşhur kanun kaçağı James Moxie ise haberi aldığında Carol gömülmeden Harrows’a yetişmek için yola çıkar. Tehlike ve gizemle dolu Yol'da yolculuk ederken eski düşmanlarla, ürkütücü varlıklarla ve peşindeki kiralık katillerle başa çıkmak zorundadır.

“Fevkalade zekice yazılmış bir roman. Çoktan kaybedilmiş bir hayatı kurtarmak için yapılan tehlikeli bir yolculuğu ve ölümün bazen sadece başlangıç olduğunu anlatan bir eser.”

– J. D. Barker, Çoksatan Dördüncü Maymun ‘un yazarı

“Carol Gömülmeden, hepimizin içinde var olan tuhaf Batı'da cereyan eden bir Poe öyküsü, roman sadece yeri yerinden oynatmakla kalmıyor, yeri deliyor da. Bir tabutun sığacağı kadar.”

– Stephen Graham Jones, Melezler’in yazarı

Josh Malerman Kitapları
29,63 ₺ %35
19,26 ₺
Tedarik Süresi: 5 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786053759041
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 400
Basım: Ocak 2019
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Aslı Dağlı
Josh Malerman

Josh Malerman Hakkında

Josh Malerman 24 Temmuz 1975 yılında doğdu. Amerikalı yazar ve rock gurubu solistidir. Michigan'da yaşamaktadır. Yazar 5.sınıfta iken uzay yolculuğu yapan bir köpeğin hikayesini yazmıştır. Küçük...

Carol Gömülmeden Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ümran Kulaksızoğlu (11.02.2019)

    Karısının ölmesini isteyen bir koca, Yol'un efsanevi suçlusu eski bir sevgili, Yol'un gizemi, Yol'un tehlikeli suçluları ve tüm bunlar yetmezmiş gibi doğa üstü bir gücün de hikayeye dahil olduğu bir kurgu.

  • Utku Velioğlu (08.02.2019)

    Bir kafes değil, ancak güzel ve keyifli bir kitaptı. Josh Malerman'ın diğer kitapları gibi sonu belirsiz bitmiyor. Ancak kitabın sürükleyiciliği kadar güzel bir sonda diyemem.

  • Rüya Kaplangı (08.02.2019)

    Carol gömülmeden kitabını bir tavsiye üzerine satın aldım. Sanırım benim yaşıma uygun bir kitap değil. Sıradan klasik bir kitap.