Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Çavdar Tarlasında Çocuklar

Çavdar Tarlasında Çocuklar

Jerome David Salinger
Yapı Kredi Yayınları
Kidega'nın "Çavdar Tarlasında Çocuklar" Kitap Yorumu
Daha önce ele alınmamış konuları basitçe, gerçeğe en yakın şekliyle alışılmadık bir dil ve üslup ile kaleme alıyor yazar. Ergenlik dönemini atlatamayan Holden'ın dördüncü kez okuldan atılmasıyla başlayan bir kaç günü konu alıyor. Münzevi bir hayat süren 1965'ten sonra herhangi bir şey yayımlamayan J.D. Salinger'in eşsiz eserini siz de okumalısınız.

Pek çok insanın hakkında konuştuğum için üzgünüm. Bildiğim tek şey; size anlattığım herkesi biraz özlüyorum. Bizim Stradlater'i ve Ackley'i bile sözgelimi. Sanırım o lanet Maurice'i bile özlüyorum. Sakın kimseye birşey anlatmayın. Herkesi özlemeye başlıyorsunuz sonra. Çavdar Tarlasında çocuklar, Salinger'in tek romanı. Ergenlik çağının içinde, yetişkin dünyanın düzenine karşı isyankar bir çocuğun, bir Noel öncesi başına gelenler.

Bu sürecin bir psikaytri kliniğinde noktalanışı. Holden Caulfield'in masumiyet arayışının iç burkucu romanı.Belki de Salinger'ın. 1993'te  Franny ve Zoey ile Dokuz Öykü adlı kitaplarını yayımladığımız Salinger'in , 1963'ten bu yana yeni bir yapıt yayımlamamasına ve nerdeyse efsane haline gelmiş bir gizlilik içinde yaşamasına karşın, dünya edebiyat gündemindeki yerini hep koruyor.

Jerome David Salinger Kitapları
12,00 ₺ %39
7,38 ₺
1 günde kargoda
Favorilerime Ekle

Kitap Ayrıntıları

ISBN : 9789753636360
Kapak : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Boyut : Normal
Sayfa Sayısı : 198
Basım Tarihi : 2017
Çevirmen : Coşkun Yerli
Editör : Birhan Keskin

Jerome David Salinger Hakkında

Jerome David Salinger, Amerikan Edebiyatı, Dünya Edebiyatı, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Do...

"Çavdar Tarlasında Çocuklar" Kitabı Hakkında Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.