Okul Öncesi Resimli & Şekilli Kitaplar
(2 ürün)

Okul Öncesi Resimli & Şekilli Kitaplar

0 kişi
New York Times çok satan listesine bir numaradan giren, kahkahalarla güldüren, unutulmaz bir hikaye!Ejderhalarla arkadaş olmak istiyorsan, sana bir ipucu: Sandviçe bayılırlar.
%25 26,85 ₺ 20,14 ₺
0 kişi
New York Times çok satan listesine bir numaradan giren, kahkahalarla güldüren, unutulmaz bir hikaye!En sevdiğiniz sandviç seven ejderhalar geri döndü!Hem de bu sefer zaman yolculuğu yapıyorlar.
%25 26,85 ₺ 20,14 ₺
Okul öncesi dönemi resimli kitaplar ve okul öncesi şekilli kitaplar Kidega’da. Bir çocuğun doğumundan eğitime başlayacağı ilköğretim dönemine kadar geçen süredir. Daha çok kreş ve anaokulu dönemleri genellikle okul öncesi dönemi olarak adlandırılır. Bu dönem çocuğun ilköğretime hazırlandığı dönem olduğundan oldukça önemlidir. Okul öncesi resimli kitaplar ile çocuğunuzun görsel hafızasını geliştirmek mümkündür. Okul öncesi şekilli kitaplar ise yaşamı boyunca karşısına çıkacak olan şekillerin okula başlamadan önce hafızasında yer etmesi açısında da oldukça önemlidir. Kategorimizde yer alan kitaplara en uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.

FİLTRE