Çocuk Kalbi

İş Gençlik Klasikleri

Edmondo De Amicis
İş Bankası Kültür Yayınları

Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi olduğunu keşfeder. Bazılarının ailesi çok zengin, bazılarının ailesi ise çok fakirdir. Enrico defterine yazdıkça, okulda sadece dersleri değil hayatı da öğrenmeye başladığını fark edecektir.

Edmondo De Amicis Kitapları
9,00 ₺ %37
5,67 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: Cuore
ISBN: 9786053605065
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 328
Basım: Ocak 2018
Ebat: 13x19 cm
Editör: Nevin Avan Özdemir
Çevirmen: Meryem Mine Çilingiroğlu
Edmondo De Amicis

Edmondo De Amicis Hakkında

Edmondo De Amicis dünyaca ünlü İtalyan yazardır. 21 Ekim 1846 yılında İtalya’da doğmuştur. 1865 yılında askerliğe duyduğu ilgi sayesinde piyade subayı olmuştur. 1866 yılındaki savaşa katılmıştır....

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Yağız Kaplangı (30.08.2018)

    Kitabı okumaya başlayınca kesinlikle sizlerde benim gibi duygulanmamak için kendinizi zor tutacaksınızdır. Çocuk Kalbi kitabını her yaşta rahatlıkla okuyabilirsiniz. Eminim ki her okumanızda farklı anlamlar ve dersler çıkaracaksınız dır.

  • Kerem Çetiner (05.07.2018)

    Dünyanın en yaralı çocuk kitabı olan Çocuk Kalbi kitabından çok şey öğrendim. Herkesin kesinlikle okuması ve çocuklarına da okutması gereken bir kitap. Fazlası ile duygu yüklü kitabı yazar kendi çocuğunun günlüklerinden esinlenerek yazmış ve tek kelime ile müthiş olmuş.