Concepting

Jan Rijkenberg

Kitap Açıklaması

Ne yapsanız bir türlü olmuyor, değil mi? Tam olarak istediğiniz gibi bir marka ortaya çıkmıyor. Ya var olanlara benzer bir şeyler yapmanız ya da sonucundan emin olamadığınız maceralara atılmanız gerekiyor. Farklı bir marka yaratmak istiyorsunuz ama karşınıza çıkan önerilerin hepsi binlerce kez denenmiş! Üstelik artık bu denemelerin sonuçları da eskisi kadar başarılı olmuyor...

Eski markalaşma ve pazarlama teknikleri, bugün içinde yaşadığımız iletişim-odaklı çağın ihtiyaçlarına cevap veremiyor.

Pazarlamanın temel ilkesi değil, pazarın ihtiyaçları değişti.

İletişim-odaklı çağın başarılı markalarına bir bakın: Virgin, Nike, Benetton, Swatch... Pazar araştırmaları onları açıklamakta yetersiz kalıyor. Geleneksel markalaşma ve pazarlama teknikleriyle de hareket etmiyorlar. Öyle olsa, aynı markanın altında hem uzay aracını hem çok satan kitapları hem de şarapları ve daha onlarca birbiriyle markalarından başka ilgisi olmayan ürünü bir arada nasıl tutabilirdi Virgin?

Her şeyin yeniden tanımlandığı iletişim-odaklı çağımızın markalarından biri olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte, yeni çağın başarılı markalarını yaratmak için ihtiyacınız olan rehber kitap ellerinizin arasında.

Concepting'e hoş geldiniz!

 10,19 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055755171
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 131
Basım:
Ebat: 13,5x19 cm
Çevirmen: Mesut Varlık
Editör: Mesut Varlık
Ağırlık: 138
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.