Dahili - Cerrahi - Adli 'Acil'ler El Kitabı

Mehmet Şükrü Sever, Halil Yazıcı
Nobel Tıp Kitabevi

“Aciller” kitabımızın 2016 yılında çıkan ikinci baskısı, ilk baskısına benzer şekilde, çok ilgi gördü ve hızla tükendi. Talep üzerine bir yıl önce ikinci baskının bir “tıpkıbasım”ı tekrar yayınlandı; bu arada kitabın üçüncü baskısını hazırlamaya başladık.

Elinizdeki baskıda tüm konular yazarları tarafından titizlikle gözden geçirildi; yeni bilgiler ilave edildi; bazı bilgiler çıkarıldı. Bazı konular ise baştan sona yeniden yazıldı; bu arada kitaba iki yeni bölüm (“Romatolojik Aciller” ile “Acil Çantası ve Dolabı”) eklendi.

Bir boşluğu doldurmuş olmanın mutluluğu ile kitabımızın üçüncü baskısının da Türk tıbbi için yararlı olmasını diliyoruz.

65,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786053354055
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 560
Basım: Haziran 2018
Ebat: 16,5x23,5 cm
Mehmet Şükrü Sever

Mehmet Şükrü Sever Hakkında

Mehmet Şükrü Sever, İstanbul Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, İç Hatalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesidir. Prof. Dr. Mehmet Şükrü Sever, Dünya Nefroloji Derneğinin en önemli ödüllerinden I...

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Samet Akbulut (03.03.2019)

    güzel kitap, arkadaşlarımda görüp okuyup aldım zaten, kargo paketlemesi çok güzel. siparişten 2 gün sonra kargom yola çıktı. trendyol dan aynı zamanda sipariş verdiğim kitap hala tedarik sürecini geçemedi, bugün sabah bu kitap elime geçti. teşekkürler