Derin Sular

Robert Bryndza
Yabancı Yayınevi

Kızın cansız bedeni suya hızla gömüldü. Suyun altında yıllarca hiç kımıldamadan, rahatsız edilmeden kalacaktı fakat suyun üzerinde, kuru topraklarda kâbuslar daha yeni başlıyordu.
 
Dedektif Erika Foster üzerinde çalıştığı narkotik suç dosyasıyla ilgili, Londra’nın dışında kullanılmayan bir taş ocağına gizlenmiş büyük bir kanıtla ilgili ipucu aldığında, göletin araştırılmasını istemişti. Uzun süren uğraşlar sonunda uyuşturucu paketi bulunmuştu fakat küçük bir kız çocuğuna ait kemikler de ortaya çıkmıştı.

Bulunan kemiklerin yedi yaşındaki Jessica Collins’e ait olduğu kısa süre içerisinde tespit edilmişti. Yirmi altı yıl önce gazete manşetlerine çıkmış, kayıp kıza.
Şimdi Erika’nın karşısında yirmi altı yıldır çözülememiş bir dosya, parçalanmış Collins ailesi ve olayı çözmekte başarısız olan eski dedektif Amanda Baker vardı.
Birileri bir şeyler gizliyordu. Birileri bu olayın çözülmesini istemiyordu ve Erika’nın gerçeğe ulaşmaması için her şeyi yapmaya hazırdı.

2 milyondan fazla satan Buzdaki Kız ve Gece Avı romanlarının yazarından nefes kesecek yepyeni bir hikâye.  

Robert Bryndza Kitapları
Şimdi ek %8 KDV indirimiyle!
38,89 ₺ %25
29,17 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Polisiye
Orijinal Başlık: Dark Water
ISBN: 9786052177105
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 392
Basım: Nisan 2018
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Aslı Dağlı

Robert Bryndza Hakkında

Robert Bryndza, Edebiyat, Polisiye, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Buzdaki Kız, Derin Sular,...

Derin Sular Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.