Dokuz Ay On Gün

Almula Merter Churun
Mona Kitap
2 kişi

Tiyatro oyuncusu ve yazar Almula Merter, dünyayı gezdi, yaşadığı yerlerin kültürlerini, dillerini öğrendi. İtalya’da bir sirkte de yaşadı, sanat ödülleri de aldı. Mutsuz olduğu yerden gidecek cesareti ise hep buldu. Almula, çoğu kadın gibi bir çocuk sahibi olmayı çok istiyordu ama tedavi olmasına rağmen rahmindeki binde bir görülecek bir rahatsızlık nedeniyle bu duyguyu doğal yollardan tadamadı. Eşi Rob ile oturup bir karar verdiler; evlat edineceklerdi! Ancak hayat ona tatlı bir şaka yapmıştı; bir değil iki çocuğu oldu!

Almula’nın Türkiye’den ayrılıp kariyerine Londra’da devam etme kararı almasından sonra hayatının aşkı Rob ile tanışıp, evlenmesi ve birlikte evlat edinmek için kararlı bir mücadeleye başlamaları ve babası Ferdi Merter’in hastalığı sürecinde yaşadıkları…

Dokuz Ay On Gün, bazen gözyaşı bazen gülümseyişlerle okuyacağınız, Churm ailesinin doğuşunun gerçek ve etkileyici bir yılını anlatıyor.

“Biliyorum; ben seçilmiş bir anneyim. Ve bu yazdıklarım, başka seçilmiş annelere de farkındalık yaratacaktır. Belki sizi de bir yerlerde bekleyen, sizi seçmiş bir kalp vardır. Ona kalbinizi açın lütfen…”

24,00 ₺ %28
17,28 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786052182598
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 244
Basım: Nisan 2019
Ebat: 13,5x21 cm
Almula Merter Churun

Almula Merter Churun Hakkında

Almula Merter Churun, 1966 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Tiyatro sanatçısı olan Ferdi Merter'in kızıdır. 1982-1984 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji ve Psikoloji eğitimi almış a...

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ece Kılıççı (11.06.2019)

    Almula Merter Churun dan harika bir kitap kesinlikle tavsiye ederim.

  • Onur Toraman (10.06.2019)

    Kitabı okuyunca içimi garip bir huzur kapladı eminim okuyanlarda benim gibi düşünüyor olmalıdır. Okumayı düşünenlere de kesinlikle tavsiye ederim.

  • Ümran Akyüz (30.05.2019)

    Bu kitabı okuyunca çok iyi hisettim kendimi çünkü kitabin içeriği kapağı çok hoş.