Dördüncü Boyutta Güç Yürekten Gelir

Gülten Vatansever

Kitap Açıklaması

Aramızdan kaçımız sevilmek, hoşlanılmak, kabul edilmek için bugüne kadar kendimizi elden çıkardık ya da çıkarmaya devam ediyoruz?

"Yıllardır duygularımızı kontrol etmek adına gözyaşlarımızı tutmayı, gücümüzü aşan durumları bastırmayı, daha az hissetmek için stratejiler geliştirmeyi ve böylece duygularımızı öldürmeyi, duyarsızlaşmayı öğrendik. Aynen bir akıntının ortasındaki kayalar gibi acılara karşı sabitlenip göğüs germeyi seçtik. Ancak yaşam acizleri ödüllendirmiyor. Tam tersine güçlü olanlardan yana her zaman. Korkuya rağmen adım atmak ateş üstünde yürümek gibidir belki ama yüreğimizdeki o muazzam gücü keşfettiğimizde ve ona bağlandığımızda, hayatımızın tüm alanlarında hakettiğimiz ve layık olduğumuz o özgürlük alanını da kendimize sunar ve yaşamımızı bir şükür duası ile anbean yeniden yaratırız. İşte o zaman gerçekten yaşamaya başlarız."

Gülten Vatansever; Bulgaristan'ın güller şehri Elena'da doğdu. Çocukluğundan beri en büyük hayali yazar olmak, kendi yüreğinden taşanlarla başkalarının yüreklerine dokunabilmekti.Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nde lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamladı ama onun en çok ilgisini çeken kişinin kendisi ile kurması gereken iletişimdi. Bu yöndeki çalışmalarını NLP, kuantum düşünce teknikleri eğitimleri ile destekleyen ve reiki şifa enerjisi öğretmenliği, terapistliği ile devam ettiren yazar, Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu'nda öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.Gülten Vatansever Kitapları

11,11 ₺ %25
8,33 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786051281612
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 166
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 166
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.