Dr. Mustafa Aydın - Bir Eğitim Mucidi

Ayten Çalış

Kitap Açıklaması

Bütün bir yaşamını eğitime hasreden, bir eğitim mucidi olarak anılabilecek denli ciddi açılımlarla kendini durmaksızın büyüttüğü eğitim kurumlarına vakfeden ve bu büyük eğitim atağını birçok ulusal ve uluslararası STK'daki üst düzey göreviyle destekleyen Dr. Mustafa AYDIN'ın bu takdire şayan başarısı; aslında çok reel bir planlamaya dayanıyor.
Zira TSK'da verdiği eğitimlerden BİL Holding çatısı altındaki dershaneler zincirine, alanında öncü olan Anadolu-BİL Meslek Yüksekokulu'ndan gittikçe büyüyen İstanbul Aydın Üniversitesi'ne kadar birçok dev adımla köklenen ve sayısız sivil toplum hizmetiyle de gitgide zenginleşen o farklı serüveniyle yoluna aralıksız devam eden Dr. Mustafa AYDIN'ın bu göz dolduran başarısı; iç kapak fotoğrafındaki kum saatinde gizli.
Çünkü Dr. Mustafa AYDIN, "sağlıklı zaman yönetimi"ni doruklarda yaşayan bir isim. Ve hiçbir başarısı, bir tesadüfün eseri değil. Fotoğraftaki kum saatinin bir diğer anlamı ise, hayattaki o olmazsa olmaz alma- verme dengesi. Dr. Mustafa AYDIN, sağlıklı zaman yönetimi kadar bu önemli dengeyi de kurmuş bir insan. "Doğru Planlama + Aldığını Vermeye Dayalı Daimi Bir Cehd = BAŞARI" formülünü kesinkes düstur edinmiş tavizsiz bir savaşçı.
Kum saatinin mavi kumu ile üzerinde taşıdığı bordo takımsa, Trabzon ve Maçka gibi engin ve bir o kadar da mağrur bir coğrafyanın bu tavizsiz savaşçıya verdiği o doğal özgüveni temsil ediyor...Ayten Çalış Kitapları

56,00 ₺ %25
42,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Biyografi
ISBN: 9789752438163
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 312
Basım:
Ebat: 16x24 cm
Ağırlık: 312
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.