Dua Kader Değiştirir

Ethem Emin Nemutlu
Olimpos Yayınları
Kidega'nın Dua Kader Değiştirir Kitap Yorumu
22 yaşında bir gencin beklenmedik bir anda değişen hayatını, yaşama karşı dik durma çabasını anlatan eser Allah'a olan inancınızı pekiştirecek. Duanın gücüyle yeniden kurulan hayatlar size de ilham verecek.

İnsanın kaderinde öyle bir kırılma noktası vardır ki tam isyan edeceğin an, evet, işte o an ufacık bir dua ile kaderinin yönünü avuçlarındaki gözükmeyen tılsımla değiştirebilirsin. Her gecenin nasıl bir sabahı varsa her derdin de bir sonu var. Düştükten sonra kalkacak ve üstünü silkeleyip tekrar devam edeceksin koşmaya...

Ve unutmayacaksın ki Allah yanında, seninle birlikte...

Eğer yüreğinde Rabb'in varsa, bu hayatta kimseye ihtiyacın yok demektir. Her şer denilen şeyin içinde kocaman bir hayır var, sakın unutma.

Hz. Mevlana'nın şu dizesi ne de hoştur aslında:

“İyi değilim demek ne haddimize?

Şükürler olsun her halimize!”

Ethem Emin Nemutlu Kitapları
19,00 ₺ %40
11,40 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
30 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Deneme
ISBN: 9786052063323
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 176
Basım: Ocak 2018
Editör: Elif Tesbihçi

Ethem Emin Nemutlu Hakkında

Ethem Emin Nemutlu, Deneme, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Ben De Sevdim, Dua Kader Değiştirir,...

Dua Kader Değiştirir Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Çınar Babacan (27.08.2018)

  Kitap gerçekten de Allah'a olan inancımızı kesinlikle yitirmememiz gerektiğini güzel bir şekilde anlatmış. Herkesin mutlaka okuması ve bir ders çıkartması gerekir.

 • Rüya Özkök (21.07.2018)

  Dua Kader değiştirir kitabı bence tavsiye edilmesi gereken harika eserlerden biri.

 • Burak Tanrıkulu (16.07.2018)

  Dua Kader Değiştirir kitabı ısrarlı tavsiyeler üzerine satın aldığım bir kitaptı. 2 ay okunmayı bekledi en sonunda geçen hafta elime aldım ve neden bu kadar beklediğimi kendi kendime sordum.

 • Deniz Erçetin (10.07.2018)

  Dua Kader Değiştirir kitabı eline aldığınız gibi bitiyor zaten. Yazar karşınızda ve size anlatıyor gibi hissediyorsunuz, samimi bir dille yazılmış, sanki olayın içindesiniz gibi de sürükleyici.

 • Rüya Dalkıran (19.06.2018)

  Dua kader Değiştirir kitabını okurken her bir sayfasında kendimi buldum. Duanın gücü ile kurulmuş bir çok hayatların ilham verici gücüne şaşıracaksınız.

 • Barlas Kılıççı (11.06.2018)

  Dua Kader Değiştirir çok güzel bir kitap.

 • Ada Akgül (22.05.2018)

  Kitabı ilk gördüğümde bir dua kitabı ağır bir İslam bilgisi içerdiğini düşünmüştüm. Yine de annem için bir tane aldım o kadar ince bir şekilde işlenmiş roman ki Dua Kader Değiştirir Allah inancınızı, eksikliğinizi ortaya koymuş muhteşem bir eser. Yazar Ethem Emin Nemutlu’nun diğer kitaplarını da okumak için sabırsızlanıyorum.