Düş Sandığım

Türk Kadınlarının Cinsel Fantazileri

Derleme

Kitap Açıklaması

Gazeteci Yasemin Candemir türk kadınlarının cinsel fantezileri üzerine hazırlamak istediği kitap için gazeteye bir ilan verdi: "Belgesel bir kitap için fantezilerinizi gönderin. Yayınlanan fantezilere telif ödenecektir. "kitapben@gmail.com"... Bu ilana cevap veren kadınların takma isimlerle yazdıkları fanteziler bu kitapta toplandı. Erkekler hazır olun! Bir sonraki ilan sizin için olacak.

"Mastürbasyon yapmak için odanın her yanını aradım ama bir şey bulamadım. En son, buzdolabında kalan muz gözüme ilişti. Küvete muzla beraber girdim..."
-Mine-

"Porno filmlerdeki kadınlar gibiydim. Kendimi zaten bir parça onlar gibi hissediyor ve bu hissi seviyordum..."
-Zehra-

"Fantezilerinizi gönderin diyorsunuz. Bunları yapabileceğimiz bir erkek yok ki, içimizden gelip de güzel güzel yazalım."
-Özlem-

"Fanteziler mutlu kadınların işi..."
-Tülay-

"Beni heyecanlandıran şey, izlenme duygusu. Daha açık söylersek, dikizlenmek. Birinin sevişirken bizi seyrettiği düşüncesi bile çıldırtmaya yetiyor..."
-Hülya-

"Geçen arkadaşım söyledi, fantezilere para veriyormuşsunuz. Benim fantezim Şükrü. Kitabı alırsa bunu da okur..."
-Hicran-

"Galiba Türk kadınlarının yatak odalarına sızmayı başarmıştım ve yorganı hafifçe aralıyordum."
-Yasemin Candemir-

"Cinselliği bir yabancı gibi değil ama tam da içinde olmak istedikleri şekilde veya yaşadıklarını aktararak yazı diline dökmeleri, gelen fantezilerin en dikkat çekici yanlarından biri... Demek ki, Türkiye'de, konuşamayan bir azınlık olarak kadınların kendilerini ifade etmeye ve hatta bunu cinsel fantazmalar sayesinde başarmaya başladıklarını izliyor ve gözlemliyoruz".
-Prof. Dr. Ali Akay-

"Trend diye sıfır beden Fashion TV kızlarını kolunuza takmak hoşunuza gidebilir; toplumsal statü olarak erkekliğinizi bir süre okşayabilir ama beyninizin yatağında, kendi kendinize üç ve bir'i eğer başka bir hayâlle ve başka bir biçimde çarpıştırıyorsanız "in" olan sizi kesmez çünkü. Kendi ininizdeki hayvanın ne istediği aslolandır zira... Bu kitap önemli. Bizim erotik imgemize ışık tutuyor; yani bakmamız gereken yere, kendimize bakıyor. Bir anlamda "Erotürk" diye bir kavram uydurasım geliyor... İçeriğin sosyolojik, psikolojik, etik, tarihsel okumalara açık olduğu kadar, kadınlar için bir anlamda kendine yardım kitabı özelliği taşıyacağını da düşünüyorum."
-Cem Mumcu-Derleme Kitapları

20,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786054054237
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 139
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Yasemin Candemir
Ağırlık: 135
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.