Düşünce Gücüyle Tedavi

Louise L. Hay
3 kişi

Kitap Açıklaması

Düşündüğünüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü?

Louise Hay “Düşünce Gücüyle Tedavi” adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok. Kitabı okumaya başladığınız anda, gerçekten bir şeylerin değişmesi gerektiğini fark ediyor ve olumlu bir değişim içine girdiğinizi hissediyorsunuz. Bu bir tür düşünce tedavisidir. İyi, olumlu ve gerçek... Bugüne kadar başınıza gelen tüm olumsuzlukların ve hastalıkların, kendi kendinize ürettiğiniz olumsuz düşüncelerden kaynaklandığını söylüyor Hay. Bundan sonra yaşayacaklarınızın sizi memnun etmesini mi istiyorsunuz? Bu kitabı okuyarak bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinizi bu dünyaya çile çekmeye ve mutsuz olmaya gelmiş bir zavallı insancık olarak değil; seven, sevilen ve mutlu olmaya layık bir canlı olduğunuz için gönderilmiş bir pozitif enerji olarak düşünün.

Kitap, küçücük bir sivilceden, kansere kadar birçok hastalığın nedenlerinin psikolojik olumsuzluklardan kaynaklandığını satır satır anlatıyor. Hangi hastalık için, hangi olumlu öneriyi düşüncelerinizin besini olarak kullanacağınızı da söylüyor.

Louise L. Hay Kitapları
27,00 ₺ %28
19,44 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: You Can Heal Your Life
ISBN: 9789754054682
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 232
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Çevirmen: Nil Gün
Ağırlık: 232
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Emir Erberk (18.08.2018)

  Yazar Louise L. Hay aradığım kitabı yazmış ben daha yeni fark ettim.

 • Koray Nalbantoğlu (13.08.2018)

  İnsan kendini Düşünce Gücüyle Tedavi eder mi bilmiyorum ama kitabı bitirince anlayacağım sanırım şimdilik kitap güzel gidiyor.

 • Ece Düşenkalkar (25.07.2018)

  Düşünce Gücüyle Tedavi kitabını okumaya başladığım adan itibaren hayatımda olan negatif şeylerden kurtulduğumu hissetmeme vesile oldu diyebilirim.

 • Şahnur Akan (24.07.2018)

  Düşünce Gücüyle Tedavi böyle bir teoriye kesinlikle inanıyorum.