Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu

Yaratıcı Çocuklar Yetiştirmek

Emma Lively, Julia Cameron

Kitap Açıklaması

Sanatçın Yolu kitabının en çok satanlar yazarından, yaratıcı süreç adına yaptığı esas çalışmaya büyük ısrarla talep edilen bir ilave geliyor. Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu, ebeveynlere, her yerde ve çocuklarının ilk yaşlarının herhangi bir noktasında tekrar tekrar kullanabilecekleri manevi bir öğeler seti sağlıyor. Julia Cameron'a göre: "Her çocuk ve her ebeveyn yaratıcıdır. Çocuğunuz eğlence ister, bağımsız olarak ve birlikte yapılacak yaratıcılık çalışmaları mutlu ve tatmin edici bir aile hayatı oluşturur."

Ebeveynlere ve yeni doğmuş bebekten on iki yaşına kadar olan çocuklara odaklandığımızda, Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu kitabı Sanatçının Yolu temeli üzerine kuruludur ve yazar onu gelecek kuşakla paylaşıyor. Manevi görüşü ve pratik öğeleri ile bu kitap, ebeveynlerin, çocuklarını yavaşça daha büyük yaratıcılıklara yönlendirmelerine rehber olacak. Julia Cameron okuyucuları, onlarca yıldır, Sanatçının Yolu programını çocukları ile paylaşmak için bir yol gösterici talep ettiler. En sonunda, işte Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu.

Bu eser size:

  • Çocuğunuzun merak duygusunu uyarmayı ve bu süreçte, kendi merak duygunuzu canlandırmayı
  • Çocuklarınızın tutkularının sanata dönüşmesine yardım etmeyi
  • Kendini ifadeyi güçlendirmeyi
  • Çocuklarınızınkini beslerken kendi yaratıcılık hazinenizi tazelemeyi
  • Yaratıcılık ve yaratıcı süreç için, yaşam boyu tutku geliştirmeyi nasıl başarabileceğinizi gösterecek.


"Sanatçının Yolu, yaratıcılığın canlanması ve buluşlar üzerine odaklanıyor. Ebeveynler İçin Sanatçının Yolu, yaratıcı gelişmeye, bilinçli ve eğlenceli şekilde çocuklarımız geleceklerine doğru yaratıcı sağlıklı bir yola nasıl yönlendirilebilir sorusunun üzerine odaklanmakta."

-Julia Cameron-20,37 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055154561
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 272
Basım:
Ebat: 14x21 cm
Ağırlık: 272
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.