Ege ile Ece - Okulumuz

Özge Mardi Bayar

Kitap Açıklaması

Ege okula başlıyor!

Ege okula başlıyor ve Ece de abisi ile okula gidiyor. Artık okula başlama yaşı gelen Ege, okula giderken nasıl hazırlanması gerektiğini, çantasını ve okul malzemelerini nasıl düzenli bir şekilde kullanması gerektiğini, okulda öğretmen ve arkadaşları ile nasıl uyum ve saygı içerisinde olması gerektiğini öğreniyor.

Bununla birlikte okula servis aracı ile nasıl gidip geleceğini, servis kurallarına uymayı, okulda arkadaşları ile nasıl oyunlar oynaması gerektiğini, beslenme saatinde nasıl sağlıklı yemek yemesi gerektiğini ve ihtiyacı olan arkadaşları ile eşya ve yiyeceklerini paylaşması gerektiğini öğreniyor. Ek olarak bu seride Türk alfabesini öğreniyor.

Yine kitap içerisinde yer alan boyama ve çizme etkinlikleri, çeşitli bulmacalar, yapbozlar, farklı olanı bulma oyunları ve sorular ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecek. Eğitim köşesinde ise sayı, renk ve şekiller temel bilgileri çocuğunuza küçük yaşta kazandırabilirsiniz.

Özgün hikaye ve illüstrasyonlarla hazırlanan "Ege ve Ece" serisi ile çocuklarınıza Türk aile yapısına uygun davranış biçimlerini ve nezaket sözcüklerini kolaylıkla öğretebilirsiniz. Ayrıca kitaplar içerisinde yer alan etkinliklerle renkler, şekilleri ve temel kavramları çocuklarınıza kazandırabilirsiniz. Her sayfada yer alan eksik parçayı, yapışkanlı yapboz ile bulmasını sağlayarak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine kitap içerisindeki boyama sayfaları ve çeşitli bulmacalar ile çocuğunuzun zekâ gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.Özge Mardi Bayar Kitapları

15,00 ₺ %25
11,25 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055201029
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 36
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 36
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.