Eğitim ve Davranış Bilimlerinde Tek-Denekli Araştırmalar

Elif Tekin İftar
Anı Yayıncılık

Eğitim ve davranış bilimlerinde giderek daha yaygın bir biçimde kullanılan tek-denekli araştırmalar, ülkemizde özellikle Özel Eğitim alanında araştırmacı ve uygulamacılar tarafından sorulan sorulara yanıt vermek üzere yoğun olarak kullanılmaktadır. Birinci baskısı 2012 yılında Türk Psikologlar Derneği tarafından gerçekleştirilmiş olan “Eğitim ve Davranış Bilimlerinde Tek-Denekli Araştırmalar” kitabı kısa sürede tükenmiştir.

Birinci baskıda gözden kaçmış olan ufak tefek yazım hataları ya da anlaşılması zor ifadeler ve birinci baskıyı okuyan okuyucuların ve öğrencilerimizin geribildirimleri üzerinde çalışılarak kitap yeniden aynı yazar ekibi ile basıma hazırlanmıştır. Yazar arkadaşlarıma bu süreçteki katkılarından dolayı teşekkür ederim. Kitabın tamamının okunarak gerekli düzeltmelerin yapılması sürecinde bana yardımcı olan eşim Celil İftar’a ve Arş. Gör. H. Deniz Değirmenci’ye teşekkür ederim.

Elif Tekin İftar Kitapları
67,00 ₺ %18
54,94 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786051701721
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 534
Basım: Ağustos 2018
Ebat: 16x24 cm
Editör: Elif Tekin İftar

Elif Tekin İftar Hakkında

Elif Tekin İftar, Akademik, Başvuru Kitapları, Diğer kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Eğitim ve Davranış...

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.