Emily 1 - 2 (Ciltli)

L. M. Montgomery

Kitap Açıklaması

Setin İçindekiler:

Emily 1 (Ciltli)

Emily 2 (Ciltli)

Emily - 1

Babası ile birlikte küçük bir çiftlikte hayatını sürdüren Emily Starr'ın yaşadığı beklenmedik bir olay, hayatındaki büyük değişimin habercisi olur.

Yeni Ay Çiftliği'ne gönderilen Emily; sert mizaçlı Elizabeth Teyze, sevgi dolu Laura Teyze ve arkadaş canlısı Kuzen Jimmy ile yaşamaya başlar.

Emily şaşırtıcı bir şekilde Yeni Ay'ın büyüsüne kapılsa da kendini oraya ait hissedebileceğinden emin değildir. Fakat kısa süre sonra hırçın ama iyi kalpli Ilse, muhteşem çizimler yapan Teddy ve evin azimli yardımcısı Perry, Emily'nin en yakın arkadaşları olurlar.

Emily artık Yeni Ay Çiftliği'nde yeniden hayat bulacak ve kendini evinde hissedecektir.

Emily - 2 

Yeni Ay Çiftliği'nde yaşamaya başlayan Emily, karşılaştığı tüm zorlukların üstesinden ancak yazarak gelmektedir. Ama şimdi, arkadaşları eğitim almak üzere Shrewsbury yakınındaki liseye gidecekken, Emily'nin kaderi Elizabeth Teyze'nin isteğine bağlı kalmıştır.

Pek çok konuda etrafından takdir gören Emily, kısa süre içinde aldığı kararların yazma yeteneğini geliştirdiğini fark eder. Başarıya uzanan o zorlu yolda ilerlerken hayatını sonsuza dek değiştirecek bir teklif bile alır.

Peki, bu teklifi kabul edip hayatının akışını başka bir yöne mi çevirecektir? Yoksa olağan yaşantısına aynı şekilde devam mı edecektir?L. M. Montgomery Kitapları

98,00 ₺ %50
49,00 ₺
1 günde kargoda
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 1546235789586
Kapak: Ciltli
Boyut: Normal
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Elif Bulanalp
Editör: Aslı Güçlü
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.