Etkili Sunu Tasarımı

Konu Başlıkları Sıralamanın Ötesinde: Bilgilendiren, Motive Eden ve İlham Veren Sunular Oluşturmak için Microsoft PowerPoint'i Kullanmak

Cliff Atkinson

Kitap Açıklaması

Konu Başlıkları Sıralamanın Ötesinde
Bilgilendiren, Motive Eden ve İlham Veren Sunular Oluşturmak İçin Microsoft PowerPoint'i Kullanmak

Etkili Sunu Tasarımı kitabında iletişim uzmanı Clif Atkinson Microsoft PowerPoint'i kullanarak oluşturacağınız sunuların etkisini artırmak için yenilikçi 3 adımlı sistemini tanıtıyor. Etkili bir sunum yapmak için klasik öykü anlatımının ilkeleri ile sunum yaparken kullanılan araçların gücünü nasıl birleştireceğinizi keşfetmekte adım adım size rehberlik ediyor. Geliştirdiği kolay kullanılır şablonlarıyla ve kitap boyunca göreceğiniz 60'dan fazla ipucuyla etkinliğinizi ve kendinize olan güvenizi artırmanıza ve böylece fikirlerinizi kolayca hayata geçirmenize yardımcı oluyor.

Etkili Sunu Tasarımı ile sunu hazırlarken fikirlerinizi nasıl düzenli ve etkili şekilde ifade edeceğinizi öğrenecek; sunularınızda düşüncelerinizi açıkça ortaya koymak için doğru mesaj ve araçlarla birlikte senaryo taslaklarını kullanacak; slaytları dinleyicilere okumayı bırakıp izleyicilerle daha etkili ve verimli bir deneyim yaşayacak; sunularınızın etkisini artıracak; yatırım, satış ve eğitim gibi farklı sunu türlerine uygulayabileceğiniz yaratıcı sunu örneklerini inceleyeceksiniz.

Etkili Sunu Tasarımı ile maddeler halinde konu başlıklarıyla hazırlanmış sıkıcı slaytları bir kenara bırakıp sununuzdaki ilginç öyküyü ortaya çıkarın!

13,89 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Beyond Bullet Points: Using Mikrosoft PowerPoint To Create Presentations That Inform Motivate And Inspire
ISBN: 9789755095356
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 223
Basım:
Ebat: 185x235 cm
Çevirmen: Tayfun Evyapan
Ağırlık: 397
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.