Ev Mefruşatı ve Dikim Teknikleri

Örneklerle Yardımcı Kitap

H. Vahide Aksoy

Kitap Açıklaması

H. Vahide Aksoy'un Hayatı ve Yazarlığı

1964 Yılında Aydın/Bozdoğan'da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitiminden sonra Ankara Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Giyim Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

1986 Yılında Afyon / Dinar'da Giyim Öğretmeni olarak göreve başladı. 1987 Yılında Aydın / Bozdoğan Pratik Kız Sanat okulunda Okul Müdürü olarak görev yaptı.1988 Yılında eş durumundan Aydın'a gelerek, Aydın Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesinde çalıştı.

1999 Yılında Aydın Merkez Pratik Kız Sanat Okuluna atanarak öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Halen Aydın Merkez Pratik Kız Sanat Okulunda Uzman Giyim Öğretmeni ve Okul Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Yılların öğretmenlik tecrübesini " Ev Mefruşatı Dikim Teknikleri" kitabı ile siz okurları ile paylaştı. Alanında en önemli eserlerden biri olarak, uzmanlar tarafından uygun bulundu. Halk Eğitim Merkezlerinde, Belediye kurslarında, kız meslek liselerinde ve her tür giyim üzerine yapılan kurslarda kaynak kitap olarak kullanılması amacı ile hazırlanmıştır. Hatta bu mesleği yapanlar için de başucu bir eser olacaktır.

Emeğinize teşekkürler hocam. Bu eseri kurs ve okullara tavsiye ederek, yazara yardımcı olmanızı istiyorum.30,00 ₺ %25
22,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944764063
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 160
Basım:
Ebat: 16x24 cm
Editör: Ali Gündüz
Ağırlık: 272
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.