Fareli Köyün Kavalcısı ve Saz Arkadaşları Uyku Kaçıran Masallar 1

Zeki Kayahan Coşkun

Kitap Açıklaması

Zeki Kayahan Coşkun Fareli Köyün Kavalcısı ve Saz Arkadaşları - Gepettonun çocuğu olmadığı için suntadan ürettiği Pinokyo, Gepettoytı pişman mı etti?.. - Pinokyonun kasıklarını zımparalayarak intihar etmesinin sebebi neydi?.. - William Tetlin ailesi, Williamm karısı Salihadan boyanmasını niçin ısrarla istiyordu?.. - Wil!iam Tellin oğlu Faruk, kim tarafından kaçırıldı?..

- Karlı Kayın Ormanında terk edilen Hansel ve Grateli bekleyen sürpriz neydi?.. - Hansel ve Grateli arabalardan teyp çalmaya, kapkaç yapmaya iten kimdi?.. - Robin Hood, Anadol kamyonetiyie yaptığı soygunlarla nasıl korku saldı?.. - Hapisten çıkan Robin Hood, çek-senet tahsilatına ve tefeciliğe başlayınca, kendisiyle çelişmedi mi?.. - Neslihan ve Ayvaz çiftinin bebek beklediği dönemde, Neslihanın aşermesi sonucunda Rapunzel için kaderin kötü oyunu mu başlıyordu?..

- Rapunzeli kapatıldığı kuleden vinçle kurtaran belediye başkanı kimdi?.. - Kırk Haramilerin mağaranın kapısını açmak için kullandığı şifre sadece "Acil susam acil" mıydı?.. Ve dahası Ali Babantn bu şifreyi kaydettiği cihaz neydi?.. - Ali Baba, Kırk Haramilerİn ganimetine konunca elde ettiği sermayeyi borsaya mı yatırdı?.. - Pollyanna neden amcasının oğlu Nejdetle akraba evliliği yapmak zorunda kaldı?.. - Çocukları; Onurcan ve Mukaddes sakat doğunca, Pollyamıanm başvurduğu iyimserlik oyunları neydi?..Zeki Kayahan Coşkun Kitapları

Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944975964
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 128
Basım:
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 104
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.