Kitap Açıklaması

İkinci baskı için:

''Dr. Papel ve arkadaşları takdire şayan bir iş yapmışlar... Yazarlar tüm fasiyal plastik cerrahi alanlarını içererek şekildeki ana bilgileri çok başarılı bir şekilde bir araya getirmiler. Kısaca özetlemem gerekirse, ''Eğer kütüphanemde fasiyal plastik cerrahiyi konu alan tek bir kitap olması gerekseydi , şüphesiz tercihim bu kitap olurdu''.  J. Randall Jordan, Head and Neck.

Herkesçe bilindiği gibi bu alanda referans olarak kabul edilen Fasiyal Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kitabı hasta tedavilerindeki yeni gelişmeleri de içerecek en son gelişmeleri yeni baskısına alarak geri dönüyor. Bu baskı önceki kitapta yer alan konulara ek olarak anti-aging tedavi, ayaktan cerrahi tedavi, otolog yağ kullanımı, pediatrik rinoplasti, doku mühendisliği ve non-ablatif cilt yenileme bölümlerini de içermektedir.

Vurgular:

 Fasiyal plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanındaki klinik uygulamalar

 Anahtar noktaları gösteren 2000 in üzerinde yüksek kalitede resimler

 Bölümler ilgili referanslara daha hızlı ulaşımı sağlayacak şekilde 6 ana başlıkta toplanmıştır.

Temel tıptan başlayarak estetik, fonksiyonel ve rekonstrüktif cerrahiye kadar klinik hastalıkların çözümüne dönük olan bu tek cilt kitap, tüm klinisyenlerin, asistanların ve fasiyal plastik ve rekonstrüktüf cerrahlar ile otolaringoloji,  baş ve boyun cerrahlarının kütüphanesinde bulunması gereken değerli bir kaynaktır.150,93 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Akademik, Tıp, Bilim
ISBN: 9786054084128
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 875
Basım:
Ebat: 20x28 cm
Editör: Serdar Öztürk
Ağırlık: 2396
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.