Feng Shui

Yaşamınızında ve Çalışma Alanınızda Uyum ve Denge Yaratmak İçin

Belinda Henwood

Kitap Açıklaması

Feng Shui (Kanton'da "Foong Swee" ve mandarin'de "Fong Shwee" olarak okunur) huzurumuzu arttırmak için insanlar ve çevremiz arasında ki uyumu yaratmanın yoludur. Eski bir Çin dizayn ve yerleştirme teorisi Feng Shui, Çevrelerinden olumlu veya olumsuz etkilenen bazı yerlerde belirgin bir şekilde daha şanslı, daha mutlu, daha sağlıklı veya huzurlu olan insanların gözlemlenmesinden doğmuştur.

Feng Shui evinizde uyumlu aile ilişkileri oluşmasına, sağlığın korunmasına yardım eder, enerji ve heyecanı canlandırır ve hatta bereketi arttırır. İş Yaşamında Feng Shui, refahı ve başarıyı çeker. Feng Shui çevrenizi değiştirerek, yaşamınızı daha iyiye doğru değiştirmenize izin verir.

Çevrenizde birçok etkin elementler olduğu için Feng Shui'e başvurmak karmaşık bir iş gibi görünebilir fakat, sizi hiçbir büyük masrafa veya zahmete sokmayacak bazı temel, çok eski ve değerli çareler bulunmaktadır. Feng Shui bazen mobilyalarınızın yerini değiştirmek, dekorunuzun rengini değiştirmek, rüzgar çanı ve ayna asmak veya evinizin girişine yeşil yapraklı bitkiler yerleştirmek kadar basit olabilir.

18,00 ₺ %22
14,04 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Hobi Kitapları
ISBN: 9789755400952
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 103
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Ağırlık: 93
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.