Fesleğen

Hikmet Anıl Öztekin
2 kişi

Kitap Açıklaması

Merhaba ben Fesleğen.

Kalemimi kağıdımı hazırladım ve küçük bir yüreğin içine sığabilecek ne varsa anlatacağım.

Doğduğu topraklardan uzakta bir yerde güneş görmeye çalışan küçük bir fidan görürseniz bir gün sulayın olur mu?

Yağan yağmur ancak gözyaşlarına yetebilir çünkü. Yeni yeşermiş bir fidanın bir Allah dostundan başka neyi olabilir ki.

Sevin onu olur mu?

Ve lütfen sevenleri ayırmayın olur mu?

Fesleğen ile Seyyah'ın son kitabı bu. Hikmet Anıl Öztekin, "Çok acı çektim. Derdi dünya olmayan insanlar için yazdım bu satırları," diyor ve ekliyor: " 'Bir' olanın rızasından, insanlara Allah sevgisini anlatmaktan ve duanızdan başka hiçbir derdim yoktur bu dünyada. Ruh sevgiliye, beden toprağa kavuştuğunda 'iyi yazardı' değil 'iyi severdi' deyin bana."

Hüznün, zarafetin, gözyaşlarının, kocaman yüreklerin inceliklerle örülmüş hikayesi bu. İlahi aşkla hemhal olanların, hayatın yanlış tarafında duracağına, hep yalnız tarafında durmayı tercih edenlerin, helal dairesinde kalmak için acılara seve seve katlananların masum duası bu...

Siz de dua edin Fesleğen ve Seyyah için... Bir an önce kavuşmaları için...

Vuslat hasreti çekenlerle derttaş olup Allah için şu soruyu sorun kendinize: "Sevdiğinize son bir cümle söyleme fırsatınız olsaydı, o cümle ne olurdu?"

Hikmet Anıl Öztekin Kitapları
22,22 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752477018
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 216
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Ağırlık: 216
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Ümran Erbay (16.07.2018)

  Fesleğen kitabı kapağı ve isminden dolayı oldukça muazzam birde içinde Hikmet Anıl'ın kaleminden dökülenler var eşsiz...

 • Doruk Örge (05.07.2018)

  Fesleğen kitabının neden çok satanlar içinde yer aldığına anlam veremedim. Edebi bir yönü olduğunu düşünmüyorum. Yinede kaleminize sağlık.

 • Efe Durmaz (04.07.2018)

  İyi ki okuduğum kitaplar arasında özellikle Fesleğen ve Seyyahın özlem dolu aşklarını Allah'ın emrettiği şekilde o yaşama hikayelerini mutlaka okumanızı istiyorum. En güzel şeylerin sizlerle olması dileğiyle.

 • Koray Beşerler (04.07.2018)

  Ben fesleğen adlı bu kitabı kızım için aldım. Teslimat hayli kaliteli bir şekilde yapıldığı için Kidega ailesine derhal teşekkür etmek istedim. Kitabı bitirmemizin ardından yeniden düşüncelerimizi belirteceğiz.

 • Esma Çatalbaş (04.07.2018)

  Fesleğen kitabı oldukça popüler bir kitap. Çok satanlarda yer alması elbette normal ama kitabın bana göre edebi bir değeri yok

 • Serhan Tunaboylu (13.06.2018)

  Fesleğen hayatıma bir şey katmayan kitaplardan biri oldu. Elimde başka kitap olmadığı için okudum. neden satın aldığım konusunda ise hiç bir fikrim yok.