Filizler Başak Tutmuş

İsmail Ateş

Kitap Açıklaması

Şiir kalıcı, yazılı bir sanattır. Toplumları en çok şairler etkilemiştir desek abartmış sayılmayız. Şairler şiiriyle halkın duygularına tercüman olurlar. Şairleri susan veya susturulan bir millet iflah olmaz. Şiir okumak ve ezberlemek kelime dağarcığımızı zenginleştirir. Akıcı ve etkili iletişim kurmamıza katkıda bulunur. Duygu dünyamızı besler. Edebi anlatım üslubu kazandırır.

Bu ilk şiir kitabımla tüm şiir severlerle buluşma fırsatı buldum. Bunun için Rabb'ime hamdediyorum. Her bir şiirim hayatımda yaşadığım, gözlemlediğim ya da yaşanması mümkün olan bir sıkıntının, duygunun, sevincin tezahürüdür. Marifet, iltifata tabidir, derler. Benim şiirlerim okundukça ben de şiir yazmaya karşı daha çok şevk duyacağım. Elbette insanız ve hatalarımız olacaktır. Amacımız kimseyi kırmak ve incitmek değildir.

Yazdığım şiirlerin gerçek değerlendirmesini zaman içerisinde şiir severler yapacaktır elbette. Ben gönlümden geçenleri kalemime nakşetmeye çalıştım. Nice şiirlerde buluşma dileğiyle…İsmail Ateş Kitapları

25,00 ₺ %30
17,50 ₺
Tedarik Süresi: 5 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Şiir
ISBN: 9786254439506
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 150
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 150
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.