Filmimin Hikayesi

Kolektif

Kitap Açıklaması

Çocuklar seyretmek istedikleri filmi hayal ettiler, kağıda döktüler.

Mini Bank 2. Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali (22-28 Nisan 2005) kapsamında, 7,8,9,10,11 yaşlarındaki çocuklara hayallerindeki filminhikayesini yazmaları istendi. Seçilen hikayeler Sevgi İçigen'in birbirinden güzel illüstrasyonları ile yan yana geldi ve bu kitap oluştu.

Önsözünü Türsak Vakfı Başkanı Engin Yiğitgil'in yazdığı kitap için hikaye seçimlerini yapan jüri üyeleri: Cem Mumcu, Sevin Okyay, Demet Akbağ, Sevinç Baloğlu, Gülten Dayıoğlu, Naciye Günal.

Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı ve Garanti Mini Bank'ın çocuklarımıza armağanı olarak hazırlanan ve tasarımını, yayıncılığını Okuyan Us yayının'ın üstlendiği bu kitabın satışından elde edilecek net gelir Umut Çocukları Vakfı'na bağışlanacaktır.

Bize ise sadece bu küçük kalemlerin hayallerini toparlamak düştü. Çocuklarındüşlerini, hayal dünyalarını merakedenlerlere elli küçük yazarın hikayesini sunmaktan gurun duyuyoruz. Mini Bank 2. Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali anısına hazırlanan bu kitap, bize çocukların renkli dünyasının kapılarını açıyor, onlarla birlikte oyun oynama şansını tanıyor. Bugün hem kendinize hem çocuğunuza bir iyilik yapın, minik yüreklerin kocaman dünyasında sihirli bir yolculuğa çıkın!17,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789756287330
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 156
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 156
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.