Fırsatları Yakala!

Cyndi Crother

Kitap Açıklaması

Sıradan Olmaktan Mükemmel Olmaya Seatle'deki Pike Place Balık Pazarı, gülen yüzlerden ve alçaktan uçuşan balıklardan daha fazla önem taşıyor. Bu kitapta, ünlü balık satıcıları, kendilerini sıradan olmaktan mükemmel olmaya dönüştüren ve şirketlerini, hem de kendilerini dünyaca ünlü yapan sürecin hikâyesini anlatıyorlar. Bu kitap size, hayatınızda yeni fırsatlar yaratmanız için ilham verecek, problemleri çözmeniz için yeni yöntemler öğretecek, düşlerinizin ve özlemlerinizin peşinden gitmenize yardımcı olacaktır.

"Pike Place Balık Pazarı'ndaki sorumluluk alarak, işlerini ve şirketlerini mükemmel bir hâle getirme çabası veren çalışanları tanımak, size de ilham verecek."
-Jim Pawlak-
Biz Books Köşe Yazarı

"Cyndi Crother, ekibin özgün konuşma biçimini ve kimliğini bozmadan, hem ticarî yönden hem de çalışanlar açısından balık şirketinin nasıl başarılı olduğunu ortaya koyuyor."
-The Dallas Morning Gazetesi-

"Fırsatları Yakala! müşterinizle ve iş ortaklarınızla daha iyi işler yapabilmeniz için yeni yollar bulmanız konusunda sizi yüreklendiren bir vizyon sunuyor."
-Howard Schultz-
Starbucks Yönetim Kurulu Başkanı Global Stratejistler Başkanı14,81 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789756060957
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 160
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 160
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.