Gandhi'den Yaşam Dersleri

Arun Gandhi
Altın Kitaplar

“Tüm insanlık tek bir ailedir.” Arun Gandhi, ailesiyle yaşadığı Güney Afrika’dan Hindistan’a, büyükbabası Gandhi’nin yanına geldiği zaman on iki yaşındaydı. Hindistan’ın bağımsızlığı için savaşan bir siyasi önder ve çağının önemli bir düşünürü olan Gandhi’nin suikaste uğrayıp katledilmesine kadar iki yıl boyunca büyükbabasıyla yaşadı. Onun felsefesiyle değişti, olgunlaştı, dünyaya yeni gözlerle bakmaya başladı.

Arun Gandhi, Gandhi’den Yaşam Dersleri’nde kendi kişisel yolculuğunu ve deneyimlerini, büyükbabasının yaşamından kesitlerle birlikte anlatıyor; Mahatma Gandhi’yi, onun dünyaya ilham veren yaşam felsefesi eşliğinde bize birinci elden aktarıyor. Bugün yerküremizde süren şiddetin ve ayrımcılığın Gandi'nin öğretilerini her zamankinden daha hayati kıldığına inanan Arun Gandhi, bu kitapta okuru “kendini keşfetme”nin heyecanlı yolculuğuna davet ediyor. “Adaletsizlikler, savaşlar, eşitsizlikler ve saf kötülükle hırpalanan bir dünyada anlam arayışındaki insanın hayatta kalma dersleri...”

22,00 ₺ %30
15,40 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9789752124318
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 224
Basım: Ekim 2018
Ebat: 13,5x19,5 cm
Çevirmen: Suzan Cenani Alioğlu

Arun Gandhi Hakkında

Arun Gandhi, İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Gandhi'den Yaşam Dersleri kitabının yazarıdır. Arun Gandhi kit...

Gandhi'den Yaşam Dersleri Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.