Geçmiş Yaşam Terapisi Psişik Vaka Kayıtları Paranormalle Gerçek Karşılaşmalar

Craig Hamilton-Parker

Kitap Açıklaması

Bu kitap boyunca ortaya konulmak istenen mesaj, bizim sürekli olarak karanlıkta yaşamaya mahkum olmadığımızdır. Herkes kendini ruhsal güç ve etkilere hazırlayabilir. Herkes gizli henüz olgunlaşmamış ESP (Ekstra-Sensory Perception/İleri Duyusal Algılama), medyumluk, kahinlik gibi güçlere sahiptir ve herkes bu çeşit Tanrısal sezgileri elde edebilir.

Burada okuyacağınız vaka analizlerinin çoğu, kendilerinin sıradışı, doğaüstü güçlere sahip olduğunu iddia etmeyen insanlardan alınmıştır. Tam olarak açıklanamayan, kendiliğinden ortaya çıkan kehanetvari sezgileri olan bu insanlar sıradandırlar.

Hakkında yazılanları okuyacağınız bu insanların kendi bedenlerinden sıyrılarak az da olsa gelecekle telepati yoluyla iletişim kurmuş olmaları, onların daha önce yaşadıklarını ya da ruhlar alemiyle ilişki kurduklarını kanıtlamaktadır. Bunun yanısıra, kitapta, özellikle ünü ve mucizeleri İngiltere, Avusturalya ve Amerika'ya kadar yayılmış olan kutsal Hintli Sathya Sai Baba gibi mucizevi deneyimlere sahip insanların hikayelerini okuyacaksınız.
Craig Hamilton- Parker

 12,50 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789754683967
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 270
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 270
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.