Geleceğin Endüstrileri

Alec Ross
Kidega'nın Geleceğin Endüstrileri Kitap Yorumu
ABD başkanlarının teknoloji danışmanı Alec Ross geleceği önünüze seriyor. Hangi iş alanlarının nasıl gelişme göstereceği, robot teknolojisinin nerelere varacağı konusunda öngörülerde bulunuyor. Gelecek konusunda merakını dindirmek isteyen kitap severler için kaçırılmayacak eser olan Geleceğin Endüstrileri'ni mutlaka okumalısınız.

Kitap Açıklaması

• 10 yıl sonra bizi nasıl bir dünya bekliyor?

• Kansere çare bulunacak mı?

• Robotlar işimizi elimizden alacak mı? Ya da robotlarla rekabette başanlı olmak için neler yapmamız gerekiyor?

• Geleceğin meslekleri hangileri olacak?

• Çocuğumu geleceğe nasıl hazırlamalıyım?

• Geleceğin yatınm alanlan hangileri?

• Buyuk veri ve analitik hayatımız nasıl değiştirecek?

Dünyanın en ünlü inovasyon uzmanlarından ve takipçilerinden biri olan Alec Ross, 'Geleceğin Endustrileri adlı kitabında bunlara benzer onlarca soruyu ABD Başkanı Obama ve uzun bir süre Hillary Clinton'ın danışmanı olarak yaptığı geziler ve tecrübeleri ile cevaplayarak geleceği ongormeye çalışıyor.

Ross'un deyimi ile bu kitap inovasyon ve teknolojiye bir methıyeden ziyade dünyanın dört bir yanında yurutülen çalışmalann gelecekte bizi nasıl bir dünyaya yonlendirdiğini artı ve eksileri ile ortaya koymaya çalışan bir kitap. Hem kamuda hem de ozel sektorde çalışan. politikanın mutfağında yer almasına rağmen sahada da onemli bir tecrübe edinen Alec Ross yaşam öykusunden ve kuşağının tecrubelerınden de faydalanarak geleceğin dunyasında toplumlann ve devletlerin başarılı olacağını ongormeye çalışmış ve bunlan gerekçeler.

Dunyanın en zor mesleği olarak nitelendirdiği ebeveynliği ön plana çıkaran Ross, geleceği ayakta bulunması gereken temel nitelikleri de sorgulamış ve bir ebeveyn olarak neler yapılması gerektiğini anekdotlarla anlatmış. Yani bu kitabı kendiniz için okumayacaksanız bile çocuklarınız için okumanızda fayda var!

30,00 ₺ %16
25,20 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055145972
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 286
Basım:
Ebat: 145x215 cm
Çevirmen: Murat Buğan
Ağırlık: 242
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.