Gerçek Tıp - Son Söz - Cilt 1 Seti (2 Kitap Takım)

Aidin Salih
1 kişi

Setin İçeriği:

Gerçek Tıp

'Gerçek Tıp', hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kuralları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor.

Tüm sağlık meselelerinin gerçek bir tıp yaklaşımıyla ele alındığı bu çalışmayla 'az yiyerek' ve 'doğru beslenerek' sağlığınızı koruyabilir; önerilen yöntemlerle hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

"Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi" (Buhari, Kader, 4)

Son Söz - Cilt 1

Bu eser 2 ciltlik eserin 1. cildidir.

Bu kitaptaki dersler 2012 yılında NHI Doğal Sağlık Enstitüsü tarafından videoya kaydedilen görüntülerin transkripte edilmiş hali olup Aidin Salih'in vefatından sonra hazırlanmıştır.

Günümüzde modern tıbbın imkânları çoğaldı ama hastalıklar da aynı şekilde çoğaldı ve yaygınlaştı.

Hiçbir hastalığın gerçek sebebini bilmeyen modern tıp, birtakım hastalık belirtilerine isim verip teşhis koyarak deneme yanılma yöntemleriyle tedavi etmeye çalışmaktadır. Çünkü sebebi bilinmeyen bir hastalığın tedavisi imkansızdır.

Bugünkü fen bilimlerini düşündüğünüzde mekanik fizik, elektromanyetik fizik ve sair hakkında kalın kalın kitaplar mevcut olduğunu görürsünüz.

Şimdi ise sibernetik tıp çıktı ve fizik kanunlarının tümü, kimya kanunlarınında %70'i iptal oldu. Hani o bildiklerinize ne oldu?
Hepsi seraptan ibarettir.

Bu yüzden Cenab-ı Hak, kitapta bizim için farzları bildirdi. Peygamberimiz (sav) de bütün sünnetleri gösterdi. Artık bizim için inanacak başka birşey yoktur.

Cenab-ı Hak Al-i İmran suresi 160. ayette "Allah yardım ederse size galip gelecek kimse yoktur. Eğer sizi bırakıverirse O'ndan sonra size kim yardım eder? Mü'minler ancak Allah'a dayanıp güvensinler." demektedir.

Bu son noktadır, başka da hiçbir şey yoktur.Aidin Salih Kitapları
98,00 ₺ %30
68,60 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 1473756484587
Boyut: Normal
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Cebrail Çolak (04.07.2019)

    Gerçekten çok güzel bir alışveriş oldu çok teşekkür ederim kitaplarım tertemiz elimw ulaştı ve bir kitap fiyatına iki tane

  • Derin Çatalbaş (24.05.2019)

    Okuyacak olanlara şimdiden keyifli okumalar dilerim. Ben kitapların faydasını gördüm umarım ihtiyacı olanlara da yardımı olur.

  • Emel Gürmen (03.04.2019)

    Fiyatı gayet uygun olmuş güzel indiriminizden dolayı da çok teşekkür ederim Kidega ailesi :)