Geştalt Danışmanlığı: Değişme Yolculuklarına Uzanan El

Charlotte Sills, Sue Fish, Phil Lapworth

Kitap Açıklaması

Danışanını "olduğu gibi" tanıma; onun da kendisini "olduğu gibi" tanımasına, tanımadığı parçalarını benimsemesine yardımcı olma: İşte Geştalt Danışmanlık Yaklaşımı!

Yaklaşıma ilişkin kuramla uygulamayı iç içe sunan kitap hem mesleğe yeni adım atmış danışmanlara hem de deneyimli danışmanlara yönelik, Geştalt danışmanlığının felsefesi ve çalışma yöntemleri üstüne kapsamlı bir kılavuz niteliğindedir. Sills, Fish ve Lapworth, dört kesime ayırdıkları metinde, okurlara önce Geştalt yaklaşımına genel bir bakış, sonra Geştalt danışmanlığının başat kuramlarına ilişkin bir inceleme, daha sonra da Geştalt uygulama ve değerlendirme evrelerine yönelik bir odaklanma sağlıyor; olgu örneği sunusuyla birlikte eğitme ve üstdenetmenlik üstüne bölümle çemberi tamamlıyorlar. Kitap, her bir bölümde yer alan alıştırma örnekleriyle, önerileriyle yalnızca danışmanlara, danışanlara değil, Geştalt yaklaşımıyla yeni tanışmış sıradan okurlara da seslenebilecek, onların da ilgisini çekecek yalınlıkta. 

Yazarlar "kendinizi, içinde yer aldığınız çevreyle birlikte fark etmeye" çağırıyor. Bu çağrıya "ben varım, hazırım!" diyorsanız Geştalt Danışmanlığı'na buyurunuz, hoş geldiniz. Şimdi ve burada bir yolculuğa çıkıyoruz!50,00 ₺ %15
42,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786257653077
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 240
Basım:
Ebat: 16x24 cm
Çevirmen: Erhan Kuzhan
Ağırlık: 240
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.