Girişimcilikte Temel Prensipler

Mehmet Naci Efe

Kitap Açıklaması

10 Ocak 1972'de Ağrı'nın Hamur ilçesinin Adımova köyünde doğan Mehmet Naci EFE orta ve lise öğrenimini Manisa'da tamamlayıp Elazığ Üniversitesi Fizik Bölümü'nü kazandı. Beykent Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon Bölümü (MBA) ve Beykent Üniversitesi İşletme (Phd) Doktorası yaptı.

1990 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine katılan Mehmet Naci EFE; Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Su Altı Taarruz (SAT) ekibinde görev yaptı. Görevi süresince yurtiçi ve yurtdışında "barışı koruma ve kollama" görevlerinde bulunmuş olup, 1993-1997 yılları arasında Bosna'da Barışı Koruma Birliğinde görev almış, birçok takdirname ve başarı belgesine layık görülmüştür.

1999 yılın da sivil hayata, TSK misyonu ile elde ettiği bilgi, beceri, deneyim ve disiplinden istifade ederek "Özel Güvenlik" sektörünün ilk firmalarından biri olan "Ekol Grup" şirketlerini kurmuştur. Şirketler grubu içerisinde; Özel Güvenlik Hizmeti, Eğitim ve Danışmanlık, Teknolojik Destek ve Elektronik, Alarm izleme Merkezi, Poligon işletimi ve Yapımı, Sürücü Kursu, Temizlik, Bahçivanlık, OSGB, İlk Yardım Eğitim Merkezi, Yönetim ve Organizasyon alanlarında hizmet veren toplamda on şirket bulunmaktadır. Türkiye'de 9 bölgede şubesi olan Ekol Grup, 81 ilde hizmet vermektedir. Güvenlik Sektöründe yurt dışına açılan ilk yerli firma olan Ekol Grup hâlihazırda İngiltere, Dubai, Çin, Katar, Suudi Arabistan, Vietnam ve Endonezya olmak üzere 7 ülkede faaliyet göstermektedir.

Yrd.Doç.Dr. Mehmet Naci EFE, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) gibi sivil toplum örgütlerine üyeliğinin yanı sıra, Adaleti Savunanlar Derneğinde (AS-DER) Başkan Yardımcılığı vazifesini de yürütmektedir.

Halen Ekol Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatını sürdüren Yrd.Doç.Dr. Mehmet Naci EFE, İngilizce ve Arapça bilmektedir.Mehmet Naci Efe Kitapları

32,00 ₺ %10
28,80 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055100810
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 168
Basım:
Ebat: 165x235 cm
Ağırlık: 250
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.