Gülümseyin, Çekiyorum

Bulut Uçar
1 kişi

Kitap Açıklaması

Kimsenin daha önce dinlemediği müzik kayıtlarının peşinde olan bir işadamı, ilgi çekmeye çalışan bir bakkal, iç savaştaki yaralıları kurtarmak isteyen bir tıp öğrencisi, silah zoruyla sözleşme imzalayan reklam yazarları, isyan başlatan stajyerler, lorem, ipsum, dolor, yetenekli bir kaybeden, otuz yıllık bir yara kabuğu, büyüleyici bir hikaye anlatıcısı ve müşteri ilişkilerini önemseyen bir tanrı.

Bulut Uçar ilk kitabı Gülümseyin, Çekiyorum ile yanı başınızdaki boşluğa talip oluyor. Şimdi, biraz öne gelin ve gülümseyin.

 "30 altı" serisi, daha önce kitabı yayımlanmamış otuz yaşın altındaki yeteneklerin "ben de varım" diyebilmeleri için hazırlanmaktadır. Bugün severek okuduğumuz pek çok yazarın bile ilk kitaplarını yayımlatabilmek için ne kadar mücadele ettiğini biliyoruz.

Amacımız, tek ihtiyaçları küçük bir destek olan genç yazarlarımızın heveslerine ortak olmak, hayallerine uzanan yolda onlara eşlik etmek. Sizleri, çok sayıda ilk öykü ve ilk romana ev sahipliği yapacak "30 altı" serisiyle, yeni kitaplarını merakla bekleyeceğiniz yazarlarla tanışmaya davet ediyoruz.11,11 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786058174689
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 83
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Ağırlık: 83
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.