Halka Dünya Tahtı 3. Kitap

Larry Niven

Kitap Açıklaması

Halka Dünya'ya... şimdiye kadar karşılaşılan en şaşırtıcı mühendislik başarısına dönüş. Tarifsiz teknolojik harikaların olduğu yer, sayısız insansı ırkım yuvası ve şimdiye kadar yazılmış en sevilen bilim kurgu öyküsünün dünyası...

İnsan, Louis Wu; En Arkadaki diye bilinen puppeteer; Chmeee diye bilinen Kzin'in oğlu, Acolyte... efsanevi varlıklar bir kez daha Halka Dünya'yı savunmak için bir araya geliyor. Ortada Koruyucularla ilgil birşeyler dönmektedir. Yaklaşan bir uzay aracı Halka Dünya'ya ulaşmadan yok edilmiştir. Vampirlerin sayısı hızla artmaktadır. Ve öncülerin kendi planları vardır -bu planları ancak onlara yaklaşmaya cesaret edebilen biri öğrenebilir. Halka Dünya'daki her ırkın her zaman kendi koruyucusu olmuştu. Ama şimdi Halka Dünya'nın kendisinin bir koruyucuya ihtiyacı var gibi görünüyor.

"Niven'ın çalışmaları, şaşırtıcı ve birbiriyle uyumlu bir evren oluşturuyor ve bu kitap da bir kilometre taşı... Niven'in tekniği fevkalade, tipler ve durumları çok güzel betimlenmiş... Kitap bir bütün olarak, evrenin çok ilginç bir köşesini özetliyor."
- San Diego Union TribuneLarry Niven Kitapları

24,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: The Ringworld Thorne
ISBN: 9789758607396
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 575
Basım:
Ebat: 11x18 cm
Çevirmen: Ümit Kayalıoğlu
Editör: Gamze Sarı
Ağırlık: 351
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.