Halkla İlişkiler

Murat Sezgin

Kitap Açıklaması

Halkla ilişkiler günümüzde popüler ve cazip bir meslek haline gelerek 21.Yüzyılın Altın Çocuğu olarak kabul edilmektedir. Artık günümüzde halkla ilişkiler kamu ve özel sektör için bir zorunluluk ve görev olarak algılanmaktadır. Günümüzde halkla ilişkilerin önemi o kadar artmıştır ki buna binaen halkla ilişkiler eğitimi için fakülteler kurulmaya başlanmıştır.

Bilgi çağının yaşandığı günümüzde halkla ilişkiler dersi, iletişim fakültelerinin yanı sıra iktisadi ve idari bilimler fakülteleri, mühendislik fakülteleri ve meslek yüksekokullarının çeşitli programlarında yer almaktadır.

Bu çalışmanın amacı, iletişim fakültesi dışında diğer fakülte ve yüksek okullarda okutulan Halkla İlişkiler dersleri için öğrencilerin ihtiyacı olan bilgiyi karşılamaktır. Çalışmanın iletişim fakültesinde okutulan halkla ilişkiler dersine yönelik olmaması nedeniyle kitabın hacminin genişlememesine özen gösterilerek, halkla ilişkilerin genel esasları, uygulamaya dönük bilgilerle verilmeye çalışılmış olup, özet bilgilerden oluşmaktadır. MEB-YÖK Müfredat Geliştirme Programına da uygun olarak hazırlanmıştır.Murat Sezgin Kitapları

16,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789750160912
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 352
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 352
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.