Halkla İlişkilerin ABC’si

Anthony Davis

Kitap Açıklaması

Global iletişim holdinglerinin zirvelerindeki bir çok isim, yakın gelecekte reklamın pazarlama iletişimi faaliyetleri içindeki payının azalacağını iddia ediyor ve şirketlerini bu yeni geleceğe hazırlıyor. Reklamın boşalttığı yeri dolduracak en önemli disiplin ise, mesaj yağdırmak yerine samimi bir ilişki kurmayı tercih eden halkla ilişkiler olacak. Kısacası gelecek halkla ilişkilerin.

İnsanlara doğrudan seslenmeyi tercih eden halkla ilişkiler disiplinin en büyük sermayesi ise nitelikli insan gücü. PR konusundaki bilgileri basit, anlaşılır ve kolayca uygulamaya geçirilebilecek şekilde okurlara sunmayı amaçlayan Halkla İlişkilerin ABC'si, Türkiye'de de geleceğin mesleği diye anılan halkla ilişkiler konusunda bir başucu kitabı olma iddiasında.

Bir çok vaka incelemesiyle zenginleştirilen kitap, halkla ilişkiler disiplinini özümlemek isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerinden kendini geliştirmek isteyen PR profesyonellerine, şirketlerin üst düzey yöneticilerden reklam gibi komşu disiplinlerdeki profesyonellere kadar herkesin okuması gereken bir kitap.

 15,28 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799756347958
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 317
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 317
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.